Gezuar Vitin e Ri 2010!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Gezuar Vitin e Ri 2010!

  Receta Gatimi

  Miqte e mi te dashur ju uroj te gjitheve akoma edhe nje vit te mbushur me paqe, shprese, dashuri, shendet, te mira materiale dhe frymore!

  HAPPY NEW YEAR!


 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Gėzuar Vitin e Ri 2010

  Gėzuar Vitin e Ri 2010 Tė Gjithėve Kudo Qė Ndodheni,Qoftė Ky Nje Vit Plot Surpriza,Lumturi,Fat,Shėndet Dhe Dashuri Pėr Te Gjithė.
  Gėzuar!Gėzuar!Gėzuar!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar Vitin e Rin 2010! Qofte nje viti i mbare per te gjithe ju dhe njerezt tuaj te dashur!

  Gezuar per shume vjet!


 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e mekaniku
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Venezia(ITALI)
  Postime
  64
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Thumbs up

  Gezuar te gjithve 2010.shpresojme qe ky vit te jet me i mbare se ky vit qe po leme pas.gezuar!!!!!!!!!!!!gezuar!!!!!!!!!!gezuar!!!!!! !!!!!!!!.

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e asdreni
  Anėtarėsimi
  Dec 2009
  Postime
  21
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  urimet te perzemerta per vitin e ri

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Gezuar, Gezuar per shume vjet!!!!

  Qofte nje vit i mbushur plot surpriza te bukura dhe shendet.
 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e Design
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  115
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Thumbs up

  Gezuar Vitin e Ri 2010 !  UROJ TE GJITHEVE GEZUAR VITIN E RI 2010 QOFTE VITI I REALIZIMEVE TE DESHIRAVE TE PER SECILIN HARMONIA ,DASHURIA,PAQJA QOFSHIN QDO HERE NE FAMILJET TUAJA.EDHE NJE HER NGA ZEMRA GEZUAR VITIN E RI 2010!!!


 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e pumma
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  thnx gjithashtu urime

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Vitin e Ri 2013
  Nga Arjol nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 05-01-2013, 12:37 AM
 2. Gėzuar Vitin e Ri 2012!
  Nga Administratori nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 06-01-2012, 10:11 PM
 3. gezuar vitin e ri 2010 !
  Nga MAJDI nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-01-2010, 08:18 PM
 4. Gezuar Vitin e Ri 2009
  Nga Kliton nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 08-01-2009, 03:23 PM
 5. ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 02-01-2008, 10:05 PM