Gezuar ditelindjen anetareve qe festojne ne date 31 Dhjetor


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Gezuar ditelindjen anetareve qe festojne ne date 31 Dhjetor

  Receta Gatimi


  Anetaret qe kane ditelindjen sot jane:


  sabri (49), fatmirkoloshi (41), drenusha (41), Halili (40), belastela (39), andreat, Togeri (38 ), blendi_24 (29), buona_sera (29), dospatamaster (29), classico_007 (29), silverbirdmoon (29), sajmircepa (29), zulfidauti (29), ani_pipiruqi (29), piceri.magelani (29), erblin_jc (29), lita_245 (29), rocknrido (29), kristi-pa (29), aldo_salted (29), besim.osmani (29), djosif (29), vito-cor-l (29), m_alili (29), joni-0800 (29), valoni09 (29), besnikzeza (29), Xhed (29), hamidb3 (29), une dhe ti (29), piratebay (29), rubitilainva (29), mesazhe (29), njani00 (29), sami712 (29), desperadoo, mekaniku (27), ciroi82 (27), Deniss (27), edona (25), ajla (23), ar123 (21), koala (20), cyrih (19), endy


  Te gjithe anetareve qe bashke me nderrimin e viteve festojne dhe ditelindjen e tyre ju urojme:


  Gezuar ditelindjen dhe qofte ky vit, nje vit realizimesh enderrash dhe deshirash!


 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Qenkan goxha ....
  Gezuar datelindjen dhe gjithe te mirat per ju 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Vertet sa shume qenkan! Uroj mos tia ken futur kot gjithesesi Urime te gjitheve!

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Urime Te Gjithve Dhe Nga 100 Vjec U Befshit, Se Qekan i Tuf Me Date 1 Janar..........


 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Urime te gjithve ,,,,qenkan shum ;;:d

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Urime per ata qe sot festojne ditelindjen!
  Nga dDiana nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-05-2010, 04:54 PM
 2. Gezuar ditelindjen B|1n1
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-11-2009, 10:00 PM
 3. X-men Gezuar ditelindjen!
  Nga Nerti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-07-2009, 08:36 AM
 4. Gėzuar Ditėlindjen...
  Nga Peniel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-03-2009, 11:54 AM
 5. GEZUAR DITELINDJEN!!!!
  Nga carolina nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-11-2007, 12:00 AM