Lajmerim: Nderrim emri i anetarit...


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Lajmerim: Nderrim emri i anetarit...

  Receta Gatimi

  Ju njoftojme se anetrae me pseudonimin Shqiptaringavlora ndryshohet dhe behet Arjol.

  Faleminderit per mirekuptimin.

  STAFI

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Faleminderit

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e Marins
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  46
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Faleminderit
  shif re ti na qenke arjoli ........ sa tap qe jane forumet shqiptare mo burr ne cdo vend forum te njejtet persona apo jo ?

  Si duket je nje nder njeshat

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Komunikojme se anetareve meposhte i eshte ndryshuar emri ne forum:

  UDEK i eshte ndryshuar emri ne TraHaNA.
  Engjellushja i eshte ndryshuar ne Belisa.

  Theksojme se keto jane ndryshimet e vetme te emrave ne forum, pasi kjo proēedure bie ndesh me kushtet e perdorimit te forumit.

  Faleminderit!

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Ēfarė profesioni i ofroni anėtarit sipėr?
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 983
  Postimi i Fundit: 12-12-2013, 10:09 PM
 2. Lajmerim Per Graden Mbreti Lojrave
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 04-01-2010, 02:46 PM
 3. Lajmėrim pėr anėtarėt e komunitetit Lirenti.com
  Nga kuklla nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-12-2008, 05:32 PM
 4. 2.0 - Ēfarė ėshtė Paneli i Anėtarit dhe si ta pėrdor
  Nga Lirenti nė forum Guida dhe Kushtet e Pėrdorimit
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-03-2008, 06:00 AM
 5. LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!
  Nga daku323 nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 154
  Postimi i Fundit: 23-02-2008, 10:38 AM