Ditelindja e Arditit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e arditu
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  134
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Smile Ditelindja e Arditit

  Receta Gatimi

  ju pershendes te gjithve dhe dua t'ju tregoj se ditelindja ime eshte me 7 janar.
  neser e kam ditelindjen

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Marins
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  46
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga arditu Lexo postimin
  ju pershendes te gjithve dhe dua t'ju tregoj se ditelindja ime eshte me 7 janar.
  neser e kam ditelindjen
  dhe car pret ta urojme ?

  Po he pra:

  Urime Ditlindja

  lol  ja dhe kete te fundit:  (bo mir mos ta pranosh se jam mashkull)


 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Na behet qefi, uroj ta keni porosit torten, pasi urimet ne forum nuk do ju mungojne!

 4. #4
  Hajt se folim 10% Maska e lirigert
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  78
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Plako ku do ta shtrojme mer se na u tha fyti per i cik raki!!!

 5. #5
  Hajt se folim 10% Maska e lirigert
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  78
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  U bofsh 100 vjec plako. Do ta pijme ka nji dopjo raki plako.

 6. #6
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Edhe sa te doje zemra , kalofsh sa me mire.

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e pumma
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  urime ditlindjen

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Te Uroj Mirseardhjen dhe Qendrim te Kendshem,dhe e Dyta Pastaj:U Bėfsh Dhe 100 Vjec Te Tjera 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  urime u befsh edhe 100 vjec !

  ja kalofsh mir !

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dhe 100 Vjeē Ardit, kalofsh mire kete fest! Gezuar!

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e arditu
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  134
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  faleminderit te gjidhve qe ma uruat ditelindjen

 12. #12
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Pak me vonese...

  Gezuar dhe 100 vjeē Arditu

 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Gezuar edhe 100 dhe suksese kete vit!


 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e arditu
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  134
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  thnx EMAUS ME KETO ZBUKURIME ....

 15. #15
  i/e rregjistruar 10% Maska e Marins
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  46
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  urime ditlindja dhe i her se mos noshta duke dal ne postimet e reja kjo tem ta uro dhe nokush tjeter qe sta ka uru me heret


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. (^_^) UrIMe DiTeLiNdJa Alban (^_^)
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-10-2012, 12:10 PM
 2. Sot ditelindja e Enver Hoxhes, c'mendoni per te?
  Nga Nerti nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 06-11-2008, 07:46 PM

Etiketat pėr kėtė Temė