Hahaha a po doni me fut reklama a shkat doni ju me TEXT ne videot e Yotubes


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  K.O Hahaha a po doni me fut reklama a shkat doni ju me TEXT ne videot e Yotubes

  Receta Gatimi

  Vet titulli e tregon :

  1. http://www.youtube.com
  2. Lype naj video t`naj shokut a ku po di un Nuk ban gjdo kun duhet mi lyp vid.
  3. Te kodi nalt fshine ket me ngjyr
  Kodi:
  http://www.youtube.com/watch?v=cr23wEpVoDA
  Kodi:
  &feature=related

  4. Pastaj futne kete "
  layer_token=e2ca9690bc4abc5e " [Pa thojza]
  5. Dhe linku behet keshtu :
  Kodi:
  http://www.youtube.com/watch?v=cr23wEpVoDA&layer_token=e2ca9690bc4abc5e
  6. Kliko Click on the video to add an annotation.
  7.
  Futja naj sen edhe Publish


  Tutoriali nga : Webmaster xT.| erbLin
  Burimi : hequr

  ----------------------------------------------

  Vrejtje : Se shpejti dhe VIDEOJA e kti tutoriali

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Interesant ky truk! Flm

 3. #3
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Une nuk e kuptova pasi ka shume dialekt

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e arditu
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  134
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  jo spo kuptoj valla

 5. #5
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  OK qe tash po e baj ni vid edhe e shti veq nja 2 min

  Download VID here

  Qeee

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Interesant ky truk! Flm
  You Welcome & flm EMAUS

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Gjithesesi un e provova por nuk lejon ta shpetosh!

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Dhe une e provova,por ste lejon ta ruaj,keshtu qe 0-

 8. #8
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Zemer

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Dhe une e provova,por ste lejon ta ruaj,keshtu qe 0-
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Gjithesesi un e provova por nuk lejon ta shpetosh!
  E vertet por vetem truk , e zbulova kur futa nje vid. ne youtube isha duke i vendosur ksi lloj sende siiq esht tutoriali me lart dhe e pash nje url , e mora dhe e editova pak dhe veq per shaka kryn pune

 9. #9
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Ok interesante ishte shume truku,por sikur ta ruante Lol: ,do ishte dicka fantastike..Gjithsesi dhe nje here truku ishte interesant

 10. #10
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Mė duket se funksionoj te mua


 11. #11
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Behet save vetem tek videot tuaja, ato qe keni publikuar vet

 12. #12
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Behet save vetem tek videot tuaja, ato qe keni publikuar vet
  Ke To qe kemi futur vete e dime ne,dhe nuk eshte nevoja te perdorim kete truk per vodeot qe kemi vutur vete ne akauntin tone.

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ne fillim mendova si nje "bug" te youtube, por me pas nuk ta linte ta shpetoje, gjithesesi perpjekje bukur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Urime per ke te doni
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 159
  Postimi i Fundit: 08-04-2014, 11:51 PM
 2. Pyesni Anėtarin qė doni!
  Nga girl08 nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 64
  Postimi i Fundit: 15-04-2012, 11:14 PM
 3. Ēdo gje qe nuk e doni...
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 06-03-2012, 10:19 AM
 4. me doni dhe mua mes jush?!?:)
  Nga argjiro nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 07-11-2007, 02:29 PM
 5. Doni tė keni Websitin tuaj? Doni tė instaloni njė portal?
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 12-05-2007, 08:45 AM