Ndahet Genta Ismaili nga Miloti, lidhet me Bleron


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e rrezarta
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  21
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Zemer Ndahet Genta Ismaili nga Miloti, lidhet me Bleron

  Receta Gatimi

  Ndahen genta dhe miloti---
  Genta Game Over kunder duFYY

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  nga burime te pa identifikuar:

  Genta Ismaili le Milotin (ish burrin e saj) per
  Bleron… Mediat ne Kosove kane disa kohe qe po merret
  per te zbuluar vertetesine e ketij lajmi… Thuhet se
  Genta e ka braktisur Milotin, sepse ky i fundit nuk ka
  lene kurre asnje rast pa e tradhetuar, dhe nuk eshte se
  ka preferuar qe gjithmone ne publik te jete perkrah
  Gentes...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Genta imiton Rihannen me grim
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 12:58 AM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-03-2009, 09:43 PM
 3. genta
  Nga anakonda nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-06-2007, 05:40 PM