Vini re: Modifikime mbi Lirenti.com


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Programe Vini re: Modifikime mbi Lirenti.com

  Receta Gatimi

  Pershendetje!

  Ne ditet ne vijim mund te kemi shkeputje te faqes per disa arsye azhornimi te sistemit dhe nje ndryshim te pamjes.

  Ju faleminderit per mirekuptimin!
  Stafi Lirenti.com
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga EMAUS; 08-01-2010 mė 08:11 PM.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  faleminderit per informacionin por shpresoj te behet bukur...

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Te rejat ne forumin tone!

  Pershendetje dhe faleminderit per perkrahjen tuaj ne keto dite ndryshime dhe pune te lodhshme nga ana e stait!

  Gjendja Shpirterore/ Humor

  Tani keni mundesine te zgjidhni humorin tuaj gjate dites!


  Rikthehet opsioni Falendero Anetarin

  Rikthenen Lojrat dhe Hapesira Download!

  Faleminderit

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  wow qenkan shum te bukura keto humori/gjendja shppirterore fantastike faleminderit lirenti.com

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Fantastike prej kohesh e kisha enderruar keshtu

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Pershendetje!

  Gjate oreve ne vazhdim mund te kete nderprerje te sherbimeve per shkak te nderhyrjes ne faqe!

  Ju faleminderit per mirekuptimin!

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Filloj bora ketej! Brrr

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  me pelqen kjo bora e lirentit
  me kujton vitin e ri

 9. #9
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Po vin festat labe

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Pershendetje !

  Me pelqyen shum dhe mua keto ndryshimet ne forum edhe lart po duket shum bukur ! Por dicka qe po me ndodhe keto 3 - 4 ditet e fundit e kam verejtur, se kur hy ne forum (dmth log in) me del kjo:  e me heren e 2t futem ne forum.

  Te tjerat jane mire

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Keni bėrė punė tė mirė.Shpresoj qė edhe logimin ta rregulloni qė tė mos e kėrkojė sa herė tė hapet faqja.

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  iceman edhe mua po mė ndodh kjo!

 13. #13
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  shume mire

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  FLM per raportimin!

  me duhet se ajo del sepse kur shkruani adresen siper www.lirenti.com dhe lirenti.com duken si dy faqe te ndryshme per cookiet e shfletuesit!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vini ne pune fantazine tuaj.
  Nga Rovi nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 08:09 PM
 2. CSS Disa modifikime ne pamjen Firefox 4
  Nga ReniX nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-09-2010, 11:33 AM
 3. Mirė se vini nė Versionin 4!
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 22-01-2010, 04:33 PM
 4. I vini dot vulat kaq shpjet sa kjo aziatja?
  Nga EMAUS nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-11-2008, 11:34 PM
 5. Mire se vini ne boten e Cyberkrimit
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-05-2008, 11:30 PM

Etiketat pėr kėtė Temė