Mirė se vini nė Versionin 4!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Talking Mirė se vini nė Versionin 4!

  Receta Gatimi

  Pershendetje!

  Po ju prezantojme versionin e fundit te (Forumit) ,Portalit te Lirenti.com

  Uroj qe tiu pelqeje te gjitheve!

  Jemi akoma ne punime e siper, dhe ēdo problem mos hezitoni te raportoni.

  Ju faleminderit!
  Stafi

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shume mire deri tani!

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Fantastike Deri Tani,Ju Uroj Pune Te Mbare,Dhe Mbarim Sa Me Te Shpejt.

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Uaaaaa, desh me ra infrakt kur hapa faqen dhe nuk pashe ate te zakonshmen , menjeher mendova : Qyqa nuk paskam mė Lirenti.com ...haha
  Si gjithmone avash-avash do mesohem dhe me te 4-tertin
  Vazhdim te mbare
  PS: i lezetshem
  .

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e arditu
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  134
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  shume i mire

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nisme e mire, por duhet pune akoma. Fillimi i mbare gjysma e punes!

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Uaaaaa, desh me ra infrakt kur hapa faqen dhe nuk pashe ate te zakonshmen , menjeher mendova : Qyqa nuk paskam mė Lirenti.com ...haha
  Si gjithmone avash-avash do mesohem dhe me te 4-tertin
  Vazhdim te mbare
  PS: i lezetshem
  .


  Sa kam qeshur Mima.


  Mirė se ju gjejmė nė versionin 4 dhe me krahė tė lehta Admin-ve.

  Kalofshi mirė dhe punė e mbarė.

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Peniel do te na besh ndonje guide ti si te perdorum forumin apo jo? se po presim ne.

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Peniel do te na besh ndonje guide ti si te perdorum forumin apo jo? se po presim ne.

  Kam pėrshtypjen se ekzistojnė guida pėr tė dyja palėt, edhe pėr anėtarėt edhe pėr moderatorėt. Nėse e bėn pak mė konkrete kėrkesėn tėnde do tė ishte mė e qartė.


  Kalofsh mirė.

 10. #10
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Peniel Lexo postimin
  Kam pėrshtypjen se ekzistojnė guida pėr tė dyja palėt, edhe pėr anėtarėt edhe pėr moderatorėt. Nėse e bėn pak mė konkrete kėrkesėn tėnde do tė ishte mė e qartė.


  Kalofsh mirė.

  E Kisha fjalen per Antaret,gjithsesi do ta beje ReniX me sa mora vesh.

  Klm..........

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  eshte nje fillim i mir per lirenti.com ..me versoionin 4 bravo !

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin  E Kisha fjalen per Antaret,gjithsesi do ta beje ReniX me sa mora vesh.

  Klm..........

  Ekziston njė temė e tillė pėr anėtarėt tė cilėt nuk kanė njohuri tė vBulletin. http://www.lirenti.com/showthread.ph...-pr-fillestart!

  Do e rishikojmė kėtė ēėshtje dhe tema e mėsipėrme do tė ketė shtesa nėse gjykohet e nevojshme.

  Faleminderit pėr sqarimin dhe kėrkesėn.


  Kalofshi mirė.

 13. #13
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Eshte puna se ne Portalin e ri jane bere shume ndryshime,prandaj thashe,dhe me sec lexova diku ne nje teme dikush ishte shprehur se e kishte disi te veshtire te ambjentohej ne Portalin e ri.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 22-01-2010 mė 05:24 PM.

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  kliton edhe une e kam lexuar ate jo nje antar por disa antar biles edhe un 3 ditet e para isha pak i habitur sepse me dukesh gjithcka ndryshe dhe nuk ambjentohesha dot por tani e kam mesuar nuk eshte teper e veshtir ..tani sa i perket per nje guid ajo do te vi seshpejti me sqarime te sakta ..nga administratori ....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vini re: Modifikime mbi Lirenti.com
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 03-12-2011, 09:47 PM
 2. Vini ne pune fantazine tuaj.
  Nga Rovi nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 08:09 PM
 3. [VIDEO] - Portokalli (Vini&Gjini)
  Nga Lirenti nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-04-2009, 10:53 AM
 4. I vini dot vulat kaq shpjet sa kjo aziatja?
  Nga EMAUS nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-11-2008, 11:34 PM
 5. Mire se vini ne boten e Cyberkrimit
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-05-2008, 11:30 PM

Etiketat pėr kėtė Temė