Receta Gatimi

moderatorve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
  1. #1
    i/e rregjistruar 10% Maska e atit
    Anėtarėsimi
    Feb 2007
    Vendndodhja
    ferizaj
    Postime
    27
    Reputacioni
    0

    moderatorve

    me vjen keq ,por qdo dit po duhet me postue nga nje mesazh,e jo siq po shkruan ne qdo 5 dit.
    qka esht problemi,mos ndoshta eshte prishur ndo nje makin e kalendareve apo e atyre qe bejne llogarin e diteve .
    mbes me shpres qe nuk do te me keqkuptoni.

  2. #2
    I/e Perjashtuar Maska e Altin111
    Anėtarėsimi
    Apr 2007
    Postime
    2,516
    Reputacioni
    0

    Re: moderatorve

    Kam nje ide qe te shtohen moderatore per tema te caktuara si psh un kam qef vetem temen e sportit por duke pare qe 5 mesazhe ne dite te shkruash per tu bere moderator dhe kushedi kur mund te arrish te behesh moderator pas sa kohesh pastaj te shkruash "kot" vetem qe te behesh moderator besoj se nuk ja vlen per te miren e forumit kurse un mund te shkruaj per 1 dite 20 mesazhe qe ja vlen te lexohen nga forumistet dhe mund te rri 3 dite pa shkruajtur kjo sdo te thote qe un ose ai tjetri nuk hyn ne forum, besoj qe me mire do ishte qe administratori te pyeste antaret ne mp ose dhe ne nje teme te caktuar te forumit se cfar ju pelqen nga temat dhe te caktonte vete moderatoret si ne cdo forum.
    Dhe moderatore te vendosen ata qe aktivizohen ne forum

    Ju pershendes

  3. #3
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36

    Re: moderatorve

    atit. Nuk eshte se eshte prishur kalendari, por nqs ju vazhdoni te postoni tema ne forume pa lidhje ateher ato postime do te fshihen, sa per shembll je prezantuar mbi 5 here. dhe keto prezantime jane fshire. pasi je prezantuar nje here me pare.
    Ka shume tema ne fund te forumit ku ti mund te shkruash pa lidhje por dhe tema ku mund te shkruash cfare te keni deshire.
    besoj se kam qene i qart.
    mos nguroni te pyesni.

    altin: kush ka kerkuar moderator dhe ka pas nje numer vizitash pak te lart dhe ka qene serioz ne tema eshte pranuar, pa problem,
    nqs ke deshire te te vendosesh te sporti me gjithe qef mund te bashkohesh, mjafton te ta kerkosh te tema perkatese.

    gjithe te mirat

+ Pėrgjigju tek Diskutimi