OpenShot: Video Editor per Linux Ubuntu


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Pinguin OpenShot: Video Editor per Linux Ubuntu

  Receta Gatimi  Nuk janė pak ata pėrdorues qe kane sistemin operativ Linux si te parin dhe njė nga me te pėrdorurit eshte pa dyshim Ubuntu. Po ju prezantoj nje program mjaft te nevojshėm per sistemin tuaj Linux, njė video editor.

  OpenShot Video Editor eshte njė program komplet falas pėr editimin e fileve video dhe montimin e tyre. Eshte i thjeshte per tu pėrdorur biles me ngjan me te famshmin Movie Maker di Windows. Stabel dhe ka shume tema grafike por mbi te gjitha mund ta gjeni ne 42 gjuhe te huaja.

  Kujtoj qe OpenShot Video Editor eshte vertet pėr tu provuar!!

  Shkarko OpenShot Video Edito per Liniux

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Flm reni..........

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  mendoj se nuk ka nevoj per shkarkim .mundesia e linux eshte qendra e programeve te ubuntu dhe mjafton te zgjedhesh programin qe do dhe instalohet automatikisht-megjithese ju mund ti dini me mire .per mua mjafte te ket internet nuk eshte si ne windovs

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ne fakt ashtu eshte Ali! Por kam pare qe ndonje program nuk eshte ne listen e programeve Ubuntu.

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  ne fakt jane ,por me emra te tjere ne qoftese jam mesuar me pinacle ne windovs, ne linux eshte programi pak me lart .por ka shume te tjere. varet tek qellimi i perdorimit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ubuntu Linux 12.04
  Nga vaaldr1n nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-05-2012, 09:25 PM
 2. Instalimi KDE 4.1 ne Ubuntu Linux
  Nga ReniX nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-04-2009, 09:05 AM
 3. Te rejat mbi versionet e Ubuntu - Linux
  Nga ReniX nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-02-2009, 06:17 PM
 4. Video - Instalimi i Linux Ubuntu nė Shqip (filmim)
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-03-2008, 09:52 AM
 5. [VIDEO] Ambjenti punes ne Ubuntu(linux) me XGL & Compiz
  Nga ReniX nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-04-2007, 10:45 PM

Etiketat pėr kėtė Temė