Berisha: Tė zhduket korrupsioni nėpėr universitete


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Berisha: Tė zhduket korrupsioni nėpėr universitete

  Receta Gatimi
  Kryeministri i Shqipėrisė, Sali Berisha bėn apel pėr zhdukjen e korrupsionit nė universitete, duke kėrkuar reagim nga ana e rektorėve dhe dekanėve.
  Nė njė aktivitet pėr arsimin, Berisha kėrkoi qė nė kontrollin e dijeve tė studentėve tė aplikohen metoda qė tė mos lejohen veprime korruptive.

  "Rekrutoni profesorėt mė tė mirė qė tė pėrmbyset raporti njė pedagog-50 studentė", u shpreh Berisha, duke kėrkuar qė degėt e fakulteteve tė pėrshtaten me kėrkesat e tregut tė punės.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Derisa rroga do te rrij e ulet, korrupsioni nuk zhduket ne petagoget

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Problemet e shfaqura me gjuhėn shqipe nėpėr Universitete !!
  Nga labja nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-02-2013, 10:20 PM
 2. Toka zhduket brenda pak sekondave (video)
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-05-2011, 07:33 PM
 3. Dy universitete njeheresh
  Nga andi_pg nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 12-09-2009, 09:04 AM
 4. Lista e pranimeve nė universitete, gati nė 15 shtator
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 11-09-2009, 07:05 PM
 5. Australi, 11 vjecarja zhduket nė lagunėn e krokodilėve...
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-03-2009, 05:02 PM