Rikthehet milani i frikshem.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Rikthehet milani i frikshem.

  Receta Gatimi

  AC MILAN rikthehte me hapa gjignde skaudra kuqezi. pas fitores beindese me juvantusin skuadra kuqe e zi. skuadar e milanit ka pritur dje ne san siro skuadren e Sienes. loja nis e shpejte dhe me ide te qarta nga te dy skuadrat, ne min e 12 boriello perfiton nga gabimi i mbrojtesit te krahut te djathte te skuadres se Sienes. duke rrembyer topin dhe duke u gjendur i vetem me portierin mik. ky i fundit ka nderhyre ne mynyre teper te gabuar. duke shkaktura penallti dhe duke len skuadren e tij me 10 lojtare. nga pika e bardhe braziliani ronaldinio nuk e ka te veshtire te kaloj topin ne rrjet 1 me 0. per te ardhur ne minuten e 27 pirlo harkon nga krahu i majte. dhe borielo i gjendur ne zone gjys kthese pershndet rrjete per her te dyte, me nje gol fantastik. 2 me zero mbyllet pjese e pare. ne minuten e 26 te pjeses se dyte ronaldinio do korigjoje shenjestren e tij duke bere ate qe nuk ariti ta bente ne min e 2 te 7 dhe te 16 te pjese se dyte. pra duke shenuar golin e tre, nga nje goditje kendi harkon davit beckam dhe aty i vetem godet me koke ronaldinio per 3 me 0 , ne min e 33-te siena kercenon rrezikshem porten e milanit ne tre tentativa ku dida tregohet i pregatitur dhe nuk lejon prekjen e rrjetes. ne min e 44 ronaldinio konfirmon per her te trete se eshte dita e tije. me nje gjuajtje djagonale nga jash zones. shenon nje super gol. 4 me 0 rezultati final. kuq e zit ne delire. te ngritur nga ana psikologjike presin derbin e se dieles me skuadren e interit.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Urime milanit, me ne fund edhi perseri koha e milanisteve

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Brravo Milani me te vertet eshte mire tani...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Rikthimi i frikshem i malaries
  Nga olsii nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-04-2012, 11:18 AM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-03-2009, 04:34 PM
 3. Milani, njė gjysmėhap drejt kualifikimit
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-02-2009, 04:58 PM
 4. Beckham: Dua tė qėndroj te Milani
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-02-2009, 04:49 PM
 5. Tetor i frikshėm nė Tiranė, 13 krime nė ditė.
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-11-2007, 09:36 PM