Efron nė rolin e agjentit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Post Efron nė rolin e agjentit

  Receta Gatimi

  Zac Efron ka siguruar njė rol tė ri nė adaptimin filmik tė librit komik “Fire”.
  Ylli i “High School Musical” ka nėnshkruar tė luajė nė filmin, i cili flet pėr njė student qė rekrutohet nga Agjencia Qendrore e Inteligjencės- CIA, i cili mė pastaj kupton se punėdhėnėsit e tij duan ta vrasin.

  Aktori 22-vjeēar, njėherit ėshtė edhe producent ekzekutiv i kėtij projekti.


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Urime, dhe pse ngjaka cik si femer!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  mase eshte edhe femer reno si dihet ..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sylvester Stallone ne rolin e Piktorit
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-03-2011, 07:25 PM