ndihme motorola razr v3


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e behari
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  prishtine
  Postime
  14
  Reputacioni
  0

  ndihme motorola razr v3

  Receta Gatimi

  a mund dikush te me tregoj ose te majp linkun se kumund ta downloadoj programin per motorola razr v3 ?

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: ndihme

  Kodi:
  http://rapidshare.com/files/9606952/mpt436c.rar
  Programin e ke siper , nqs do dhe driverat me thuaj ti vendos.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Motorola RAZR i me Intel-Chip
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-09-2012, 05:41 PM
 2. Motorola Xoom pėr 799 dollarė
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-02-2011, 02:40 PM
 3. Motorola # celulare te rinje
  Nga eugjeni nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 05-06-2009, 06:59 PM
 4. Motorola Motosurf A 3100
  Nga aldo24 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-06-2009, 06:28 PM