Sot, nuk ėshtė aspak ēudi qė nė rrugė tė shohėsh tė pastrehė qė ushqehen me mbeturinat e koshave tė plehrave. Kjo pamje nuk ėshtė shumė e mirė pėr kėdo, por kur ka pėr protagonist njė kėngėtar si Adrian Gaxha, kjo situatė duket vėrtet e rrallė.
Dhe sigurisht, askush nuk mund tė marrė njė pėrgjigje tė saktė pėr kėto foto, ku Gaxha duket se ėshtė duke ngrėnė diēka qė ka dalė nga kazani i plehrave.

Opsionet e mundshme mund tė jenė: e para, artisti ėshtė prekur nga kriza ekonomike; e dyta, mund tė jetė duke u frymėzuar pėr ndonjė hit tė ri; e treta, mund tė jetė duke kėrkuar diēka nė kazanin e plehrave dhe e ka gjetur atė; apo thjeshtė ėshtė duke kaluar aty pranė..