Rihanna, shfaqet me veshje te cuditshme


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Rihanna, shfaqet me veshje te cuditshme

  Receta Gatimi  Cfare nuk behet per te fituar me shume fansa!
  Rihanna eshte prezantuar ne Pepsi Super Bowl Fan Jam 2010 ne Miami Beach (Florida) me nje veshje shume te cuditshme dhe te ekzagjeruar.

  Kengetarja performoi per publikun "Russian Roulette", "Hard", "Rude Boy", "Wait Your Turn", "Live Your Life" e "Disturbia". Por fansat u mrekulluan edhe per shkak te formave fantastike se kengetares nga Barbados.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Bravo Rihanna, me mire ta hiqte fare!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Reni ka te drejte jo nje kemb jash e nje kemb te mbuluar me mir hiqi fare je me e lirshme .

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Veshje te cuditshme...!!
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-01-2013, 10:18 PM
 2. Shfaqet njeriu hardhuce
  Nga URTESIA nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 09-04-2012, 09:22 PM
 3. Kia Sportage shfaqet edhe zyrtarisht
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-02-2010, 09:00 PM
 4. Shfaqet pamja e Kia Cadenza
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-10-2009, 08:49 PM
 5. Windows 7 shfaqet nė eBay
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-10-2009, 08:31 PM