Thashethemet sa qef i kam :D


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 13 12345611 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 247
 1. #1

  Thashethemet sa qef i kam :D

  Receta Gatimi

  Anxhela-Peristeri Topless i kėngėtares te pishinat e Mulletit ne Tirane


 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Thashethemet sa qef i kam :D

  O Vllai! Kjo qenka per tek http://www.zoneelire.com

 3. #3

  Re: Thashethemet sa qef i kam :D

  Bleona Qerreti
 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Thashethemet sa qef i kam :D

  o altin car ka ketu per skandal?

 5. #5

  Re: Thashethemet sa qef i kam :D

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla\";p=\"6024
  o altin car ka ketu per skandal?
  Thashetheme me un skam folur per skandale me

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Thashethemet sa qef i kam :D

  po mos kish veshur ato breckat kjo bleona do ish me seksi

 7. #7

  Re: Thashethemet sa qef i kam :D

  Ja se do e gjejme dhe pa brecka

 8. #8

  Re: Thashethemet sa qef i kam :D

  E gjeta po e mbulova icik


 9. #9

  Re: Thashethemet sa qef i kam :D

  Kete lart ma ka fshire adresa e fotove

  Zajmina Vasjari

 10. #10

  Re: Thashethemet sa qef i kam :D

  Ema Ismaili - motra e Adelines dhe Zanfines
 11. #11
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Thashethemet sa qef i kam :D

  ato syte me thengjill i ka bere ajo lart mo?

 12. #12
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Thashethemet sa qef i kam :D

  E mire qenka edhe kjo!
  Po sa qenkan kto dreq ere! Shif kur te na dalin edhe nja kater motra te tjera. S'qekan per t'u qajt kosovaret, femra plot!

 13. #13
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Thashethemet sa qef i kam :D

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Altin111\";p=\"6022
  Bleona Qerreti  Per mendimin tim Bleona eshte nga femrat me te mira ne bote. Eshte yll fare. Me duket si pak tra-la-la por si paraqitje ta mpin trunin!

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Thashethemet sa qef i kam :D

  pse kush kosovar esht eqare deri mesot per femra

 15. #15

  Re: Thashethemet sa qef i kam :D
  Irsa Demneri, “Miss Shqipėria 2007” dhe Egla Harxhi “Miss Albania 2007”

 16. #16
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Thashethemet sa qef i kam :D

  car ndryshimi ka shqiperia nga albania?

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Thashethemet sa qef i kam :D

  Mendoj se miss shqiperia merr kuroron dhe votohet vetem ne shqiperi, dhe miss albania eshte e njohur dhe votohet ne bot, tani kot thjesht me ha mendje ose sipas llogjikes po flas, por te presim pergjigjen e atij qe ka publikuar fotot!

 18. #18

  Re: Thashethemet sa qef i kam :D

  Mis Shqiperia dhe mis Albania zhvillohen te dyja ne Shqiperi se jane bere si puna e partive qe ndahen psh PD u nda dhe u krijua PDR edhe PS u nda u krijua LSI keshtu dhe puna e miseve u ndan organizatoret Tani sa per informacion po zhvillohet mis Ambasadoria dhe kjo ne Shqiperi zhvillohet vetem me vajza shqiptare

 19. #19

  Re: Thashethemet sa qef i kam :D

  Ciljeta Xhilaga & Ingrid Gjoni me te dashurit e tyre ne nje Lokal ne Vlore 20. #20

  Re: Thashethemet sa qef i kam :D

  Adelina&Genta
+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 13 12345611 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Thashethemet tė bėjnė mirė
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-06-2012, 09:47 PM
 2. Thashethemet qe keni degjuar per veten tuaj!!!
  Nga smocking2 nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 09-04-2011, 12:39 PM
 3. Facebook hedh poshtė thashethemet pėr njė celularė
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-01-2011, 02:25 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-11-2010, 10:55 AM
 5. Thashethemet, arma mė e pėrhapur nė planet
  Nga kuklla nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-06-2009, 01:48 PM