Pitt-Jolie me te bashkuar se kurre


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Pitt-Jolie me te bashkuar se kurre

  Receta Gatimi  Pas zerave per nje ndarje, Brad Pitt dhe Angelina Jolie perfitojne nga ndeshja Superbowl ne Miami per t’u shfaqur ne publik dhe per t’i treguar njerezve se jane me te bashkuar se kurre.

  Por nuk ka mjaftuar vetem kaq.

  Cifti hollivudian ka vendosur te coje ne gjykate te perjavshmen britanike «News of the World» e cila ne 24 janar publikoi nje shkrim ku thuhet se ndarja mes Pitt dhe Jolie tashme ishte e paevitueshme.

  Avokati i ciftit ka dopozituar ne Gjukaten e Larte te Drejtesise se Londres kerkesen per shqyrtim te ceshtjes, pasi me pare cifti i kerkoi gazetes qe te kerkonte ndjese publike per lajmin e rreme.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ca nuk bejne gazetaret per cik zhurm! To be or not to be VIP!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  keshtu eshte kur je ''VIP"

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Jolie-Pitt, kujdestarė tė shkėlqyer
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 13-11-2011, 08:20 PM
 2. Pitt dhe Jolie shesin me ulje shtėpinė
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 06:52 PM
 3. Jolie dhe Pitt do tė martohen?
  Nga Erinaa nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-07-2011, 01:25 PM
 4. Pitt dhe Jolie bėjnė dashuri nė Jacuzzi
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 07:37 PM
 5. Krizė nė lidhjen Jolie-Pitt
  Nga kristimcs nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-05-2009, 03:38 PM