Tv-player, program open source pėr TV dhe Radio


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Pinguin Tv-player, program open source pėr TV dhe Radio

  Receta Gatimi  Shikoni programet TV nė Internet? Nuk ėshtė pėr tu habitur, linja e Internetit tani na e ofrojnė kėtė shėrbim. Por na duhet programi! Sot do ju prezantoj Tv-Player, i cili na mundėson qė tė shikojmė TV dhe dėgjojmė radion on line. Ju gjithashtu mund tė shikoni regjistrimet e kanaleve italiane si RAI dhe LaSette.

  Ai punon vetėm pėr GNU / Linux dhe ju mund tė shkarkoni falas nga faqja download.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  faleminderit Reni

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēfarė ėshtė Open Source
  Nga Lirenti nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 10:29 PM
 2. Radio wallpaper
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-03-2011, 09:33 PM
 3. Roboti Qbo Open Source Linux
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-10-2010, 11:46 AM
 4. Shkarko Falas 82 Programe (Open Source)
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-08-2010, 07:25 AM
 5. Njė organizėm i ri Open Source fillon zhvillimin e ..
  Nga Lirenti nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-02-2008, 02:13 AM

Etiketat pėr kėtė Temė