Gezuar Shen Valentinin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Zemer Gezuar Shen Valentinin

  Receta Gatimi

  Ju Uroj te gjitheve Gėzuar Dita e tė dashuruarve Shėn Valentini !















  Mos harroni te lini komentin tuaj se Ku do e kaloni Shen Valentinin?

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Dashuria duhet te festohet perdite, per mua eshte nje dite si gjithe te tjerat

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Dhe per mua ska ndonje ndryshim nga ditet e tjera,i bashkangjitem mendimit te EMAUSIT.


  Gjithsesi per ato qe e Festojn,Urime dhe te Dashurojn sa me Shume te Munden.................



 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  Gezuar cdo kujt qe e feston megjithse i bashkanngjitem mendimit te EMAUS dhe Kliton ...

 5. #5

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Shen Valentinin!
  Nga erinda nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-02-2012, 01:53 PM
 2. Gezuar Shen Valentinin 2011!
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-01-2011, 11:47 PM
 3. Gėzuar Shėn Valentinin.
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 16-02-2009, 11:30 AM
 4. Gezuar Shen Valentinin!
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-02-2008, 08:15 PM
 5. [Urime] Gėzuar Shėn Valentinin
  Nga Lirenti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-02-2007, 02:12 AM