Henna Tatoo qe kam bere une


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 51
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Henna Tatoo qe kam bere une

  Po fus ca nga tatuazhet Henna qe kam bere, por per fat te keq fotot nuk duken dhe aq mire sa origjinali sepse i kam nxjerre me celular

  Keto nuk jane tatuazhe te perhershme, eshte Henne natyrale dhe nuk shkakton asnje lloj probleme ne lekure, mbajne 2-4 jave, varet dhe nga kujdesja e personit.

  Kjo eshte ne kemben e nje vajze.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Henna Tatoo qe kam bere une

  Ja dhe me nga afer. Kam vene gliter dhe gure te ndritshem per bukuri, vetem se guret jane vetem per nje dite, per fat te mire keta mbajten 2-3 dite. Per te dale nje xhiro kur je e ftuar diku bejne bam
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Henna Tatoo qe kam bere une

  Ja dhe nje tjeter ne doren e vellait
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Henna Tatoo qe kam bere une

  Ja dhe me nga afer. Eshte akoma e njome, nuk eshte thare.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Henna Tatoo qe kam bere une

  E njejta
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Henna Tatoo qe kam bere une

  Kjo ne kemben e nje vajze
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e Erumahtar
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Athinė
  Postime
  29
  Reputacioni
  0

  Re: Henna Tatoo qe kam bere une

  Paske goxha talent, Emaus. Do te te kem parasysh po te dua te bej ndonje tatuazh.

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Henna Tatoo qe kam bere une

  ky eshte tatoo qe kam ne kurriz eshte i perhershem 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Henna Tatoo qe kam bere une

  Kete e kam pare tek forumishqiptar , mua nuk me pelqejne tatuazhet e perhershme, varet nga gustoja e gjithsecilit.

  Kjo eshte mbrapa tek nje vajze ne mes.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Henna Tatoo qe kam bere une

  Ja dhe nga afer
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Henna Tatoo qe kam bere une

  Ja dhe nje tjeter ne krahun e nje djali
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Henna Tatoo qe kam bere une

  Ja perseri
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Henna Tatoo qe kam bere une

  Ne kemben e nje vajze
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 14. #14
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Henna Tatoo qe kam bere une

  Edhe kjio ne kembe, fjale kineze keto jane mjaft te preferuara, por mua nuk me pelqejne fare
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Henna Tatoo qe kam bere une

  Kjo ne doren e nje vajze
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 16. #16
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Henna Tatoo qe kam bere une

  Kjo ne krahun e kushuririt
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 17. #17
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Henna Tatoo qe kam bere une

  Me nga afer
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 18. #18
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Henna Tatoo qe kam bere une

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS\";p=\"6322
  Me nga afer
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 19. #19

  Re: Henna Tatoo qe kam bere une

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS\";p=\"6314
  Kete e kam pare tek forumishqiptar , mua nuk me pelqejne tatuazhet e perhershme, varet nga gustoja e gjithsecilit.

  Kjo eshte mbrapa tek nje vajze ne mes.

  Kjo shum bukur e paska bere me mire ta bente pak me poshte

 20. #20
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Henna Tatoo qe kam bere une

  Ja edhe nje tjeter
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ja femra Guinness tatoo
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 30-05-2010, 10:46 AM
 2. Kompjuter i bere ne shtepi.
  Nga bledi1 nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 20-11-2009, 11:29 PM
 3. Mekate? Kam bere ca...
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-08-2009, 07:11 PM
 4. Tatoo mania, por femrat pendohen shpejt
  Nga Kliton nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 04-04-2009, 09:51 AM
 5. Tatuazhe Henna
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-09-2008, 04:54 PM