Urime Pavarsia e Kosoves !!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Thumbs up Urime Pavarsia e Kosoves !!!

  Receta Gatimi

  Urime Pavarsia e Kosoves!!


 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13
  URIME, GĖZUAR DYVJETORI I SHPALLJES SĖ PAVARĖSISĖ !  Me rastin e 17 shkurtit, tė gjithė shqiptarėve nė Atdhe dhe nė Diasporė ju Uroj,
  Gėzuar Dyvjetori i Pavarėsisė sė Kosovės,me shpresė qė sa mė shpejt tė realizohet
  Bashkimi i Shenjėt me Nėnėn Shqipėri dhe me viset tjera shqiptare jasht kufijve fiziko-politik tė Shqipėrisė Londineze.

  Le tė bėhet realitet ėndrra e Rilindasėve
  dhe e tė gjithė atyre qė vuajtėn , punuanė, derdhėn ndjersė dhe gjak pėr Ēlirimin
  dhe Bashkimin e tė gjithė shqiptarėve dhe Trojeve Etnike Shqiptare nė njė shtet
  tė vetėm me emėrin Shqipėri Etnike, as e vogėl , as e madhe, por aq sa e ka falė
  dhe bėrė Perėndija dhe Natyra nė konfiguracionin gjeografik Pellazgo-Ilir .

  Njė pėrshėndetje tė veēantė Nėnave, fėmijėve e familjeve tė Dėshmorėve dhe tė
  gjithė invalidėve,veteranėve dhe atyre qė muarėn pjesė dhe e ndihmuanė Luftėn
  e Shenjėt tė popullit tonė pėr Ēlirim dhe Bashkim Kombėtar me nė krye
  Ushtrinė Ēlirimtare tė Kosovės.

  Me krenari dhe respekt deri nė pėrkulje pėrshėndes edhe Bacėn Rifat bashkė me
  Familjen Jashari, Familjen Simbol tė Shqiptarisė ,qė sot ėshtė vend pelegrinazhi
  pėr tė gjithė ata qė veten e tyre e quajnė shqiptar dhe nė damarėt e tyre rrjedh
  gjak shqiptari .

  Lavdi Komandantit Lagjendar tė UĒK-sė, Adem Jashari !
  Lavdi Dėshmorėve tė Kombit !
  Rroftė Shqipėria Bashkuar dhe Populli Shqiptar i lirė dhe i Bashkuar !

  [size=4]


  Me Rastin e Dites se Pavaresise se Republikes se Kosoves i Uroi te Gjith Shqiptaret Ku Do Qe Jan

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Urime!

  I uroj te gjithe shqipetareve gezuar 2 vjetorin e pavarsise se Kosoves.


 4. #4
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Urime edhe juve


  Faleminderit

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Gėzuar Pavarėsinė Kosovė.

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Gezuar Kosova e Lire!!!!

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13
  urime pavarsin Kosove dhe gjith shqiptarve ane kend botes ku jan.urime


 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ----------------------------------------------Gezuar Ditelindjen KOSOVE----------------------------------------------------

 9. #9
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Gezuare diten e pavarsis Kosoves dhe te gjithe Shqipetareve, megjithese KOSOVA meritonte te kishte pervjetorin e 100 si Shqiperia. 67219_flamuri_kosoves-dhe-shqiperise.jpg

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Urime Pavarsine te gjith Shqiptareve kudo qe jane ! Se shpejti do te jemi SHQIPNI ETINKE !!


 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  gezuar pavaresine kosove !

  kosovo-flag1.jpg

 12. #12
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Gezuar kosove!

 13. #13
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  gezur (me 1 gote raki rushi nga jugu)

 14. #14
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Gezuar 4 vjetorin e Pavarsis Kosova ime

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Urime te gjith shqiptarve 4 vjetori i pavarsis !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nė portalet serbe: Urime Pavarėsia e Kosovės
  Nga abdullah92 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 04:19 PM
 2. Urime Pavaresia e Kosoves !
  Nga gjendar nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 17-02-2011, 05:03 PM
 3. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 08:47 PM
 4. Himni i Kosovės
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 23-06-2010, 10:02 AM
 5. Urime Mėvetėsia e Kosovės
  Nga Kampioni99 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-03-2008, 06:10 PM