Winehouse obsesion ndaj kėpucėve, shpenzon 15 mijė dollarė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Winehouse obsesion ndaj kėpucėve, shpenzon 15 mijė dollarė

  Receta Gatimi  Kėngėtarja Amy Winehouse teksa i ka dhėnė lamtumirėn drogės duket se po bie nėn varėsinė e blerjeve.

  Obsesioni ndaj kėpucėve i ka shkaktuar asaj shpenzimin e 15,000 dollarėve. 26 vjeēarja e cila fitoi betejėn me drogėn dhe alkolin vitin e shkuar, siē thotė babai i saj 58 vjeēar, po bie nė varėsinė e blerjes sė kėpucėve. “Amy ka shpenzuar shuma tė ēmendura parash duke blerė kėpucė”, tha Mitch, babai i saj.
  “Ajo bleu 20 palė kėpucė tė “Jimmy Choo” nė njė natė tė vetme. Ajo si ka veshur asnjėherė aty, ka dy dhoma me pako kėpucės tė paveshura”, shtoi ai.

 2. #2
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Une them qe ti japim dhe ne ca lek se gjynah nuk ka

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me ato kepucet e saj bleja makin un po me mire se droga qe pine jane

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  skan ca me bo njerzit jan ne kriz mendore .. po mi jep mua se ti blej 100 pal kepuc

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Ah,lum si kto,te tjeret vdesin nga uria kto blejn 15 mije$ i pale kepuce,ca ekstremi....ė!!!!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-06-2011, 01:34 PM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 08:41 PM
 3. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 15-04-2010, 03:56 PM
 4. “Cmendet” Abramovich, 52 mije dollare per nje dreke
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-11-2009, 12:01 PM
 5. Bajga e dinozaurit shitet rreth njė mijė dollarė
  Nga PinkPrincess nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-05-2008, 03:16 PM