Thirret policia nė xhirimet e “Megadeth”


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Thirret policia nė xhirimet e “Megadeth”

  Receta Gatimi  Disa zyrtarė policorė janė ftuar nė xhirimet e grupit “Megadeth”, pasi qė rokerėt kishin vendosur qė tė pėrdorin njė tanke nė xhirime.
  Bendi ishte duke xhiruar videoklipin e kėngės sė tyre mė tė re “Right To Go Insane”, mirėpo ėshtė bėrė njė kaos nė skenė kur arriti policia pėr tė hulumtuar pėrdorimin e ‘artilerisė sė rėndė’ nga xhiruesit.

  Frontmeni Dave Mustaine nė njė prononcim pėr Rock Radio ėshtė shprehur entuziast pėr gjithė kėtė ndodhi duke e quajtur ‘njė ditė e bukur pėr tė jetuar”. /Telegrafi/

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Faleminderit per informacionin

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ju ka kap ndonjerė Policia?
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 27-03-2012, 08:48 AM
 2. Filmi Matrix i Ri do tė fillojė xhirimet
  Nga vaaldr1n nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-12-2011, 01:02 AM
 3. Fansat e Elvana Gjatės pengojnė xhirimet e klipit
  Nga ulkina nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-07-2011, 11:40 AM
 4. Alo policia, jam i uritur!
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 05:32 PM
 5. Policia shqiptare me fytyre te re
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-10-2008, 12:03 PM