Gezuar 8 Marsin! - Dita e Gruas


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Gezuar 8 marsin ** »

  Receta Gatimi  Urime 8 marsin ditėn ndėrkombėtare tė nėnave.

  Nė kėtė rast dua t'ju pėrshėndes dhe urojė tė gjitha nėnave dhe motrave shqiptare festėn e 8 marsit, ju uroj fat e lumturi nė jetė.
  Ju uroj qė nė asnjė moment t'ju mos nėnshtroheni padrejtėsive qė do tė hasni nė jetė nė tė gjitha rrugėt e jetės dhe gjithmon dalshi fitimtare nė punė dhe nė drejtėsi.


  Gezuar festen Nena ime e dashur. Te puth varrin tend !

  Vetem ti me ke thene te verteten ne kete jete! Vetem ti dije te duash!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Gezuar 8 Marsin! - Dita e Gruas


  8 Marsi njihet si "Dita e Gruas", nė tė gjithė Botėn. Madje nė shtete tė ndryshme kjo ditė festohet si festė kombėtare. Kjo ditė shėrben jo vetėm pėr bashkimin e grave pa dallim feje, race, kulture, gjuhe dhe prejardhjeje, por dhe pėr tė kujtuar pėrpjekjet pėr barazi, paqe, drejtėsi dhe ndėrtim nė gati 9tė dekada.

  Gezuar Festen e 8 Marsit!

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11


  per te gjitha nenat ne kete forum....Gezuar

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Gezuar 8 Marsin

  Ju uroj te gjith Nenave ne forum Gezuar 8 Marsin


 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Gezuar 8 Marsin!

  I Uroj Te Gjithe Grave Dhe Nenave Gezuar 8 Marsin


 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Gezuar 8 Marsin te gjithave!
+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar 8 Marsin Nena te dashura!...
  Nga erinda nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-03-2012, 10:15 PM
 2. Gezuar 7 marsin, Diten e Mesueseve
  Nga labja nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 09-03-2011, 10:40 AM
 3. Dita Ndėrkombėtare e Gruas – Gėzuar Grave Shqiptare
  Nga Administratori nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 11-03-2009, 09:24 PM
 4. Gezuar 8 Marsin Nenave dhe Femrave Shqipetare!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-03-2008, 11:29 PM
 5. Gėzuar 8 Marsin Nėnave
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-03-2007, 02:40 PM

Etiketat pėr kėtė Temė