Harta e Shqiperise dhe Kosoves per Celular


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Evishqip
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Arrow Harta e Shqiperise dhe Kosoves per Celular

  Shkarkoni harten e Kosoves dhe Shqiperise per celular ne linket e meposhtem:

  Per harten e Shqiperise:

  Shkarko


  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?djinzmewtoq
  Per harten e Kosoves:

  Shkarko

  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?mziktozi51t
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 10-03-2010 mė 07:19 PM. Arsyeja: Linket ne Code

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  te maqedonis nese mundeni keta ishin shume te bukura

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  24
  Faleminderit shume te nevojshme besoj.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Faleminderit!

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  te maqedonis ne mundet dikush ju lutem

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e Evishqip
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pershendetje te gjitheve.Faleminderit per vleresimin ne punes.
  Po e ndertoj nje harte te Maqedonise por eshte ne gjuhe sllave.
  N.q.s ndokush arrin te gjeje ndonje harte te Maqedonise ne gjuhen shqipe do te ishte shume mire dhe do te ishte mire edhe per mua edhe per perdoruesit shqiptar.
  Pamja te kete rezolution mbi 1000X700.
  Faleminderit.

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e tony65
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Tirana
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  E shkarkova harten e Shqiperise por celulari im nuk e hap(Nokia E71 symbian)

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e Evishqip
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Nokia e avancuar nuk e hapen te gjithe pastaj programi eshte .jar dhe jo symbian.Per platforme java vetem.

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  23
  Faleminderit per kete postim

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e Evishqip
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Harta e Maqedonise per celular: http://gallery.mobile9.com/f/1237499/

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  sa malet rofsh flm shuuummm

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e Evishqip
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Harta e Tiranes per celular http://gallery.mobile9.com/f/1237563/

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Harta per Celular
  Nga Evishqip nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-03-2010, 08:15 AM
 2. Harta e shitjes se kokaines dhe heroines
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-03-2008, 11:14 AM
 3. Harta e Greqisė deri nė Vlorė!!!
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-10-2007, 10:11 AM
 4. Harta dixhitale, shtate kompani ne gare
  Nga Lirenti nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2006, 03:25 AM