Versioni i ri i Linux - Lucid Lynx


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Pinguin Versioni i ri i Linux - Lucid Lynx

  Receta Gatimi  Ne versionin e ardhshem te Ubuntu do te shikojme nje nderthurje te Mac me ate Linux, te pakten keshtu po thuet ne faqet e zhvillueseve te veshjes se Ubuntut.
  Eshte pagezuar me emrin MacBuntu pasi ka shume nga pamja e sistemit operativ Mac OSx.

  Shume po e kritikojne po dhe shume jane duke e pelquer. Te presim versionin final, kurse per te paduruaret mendon: Gnome-look.org

  Kliko per Zmadho Foton:

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Un akoma skam mesuar te perdor ate te vjetrin

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Online versioni beta i Ubuntu 10.04 - Lucid Lynx me nje design te ri!

  Shkarko versionin beta te Ubuntu 10.04

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-11-2012, 12:27 PM
 2. Me ndihmoni per macen Lynx
  Nga argent nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 27-04-2011, 02:23 PM
 3. Del versioni Firefox 3.5
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 01-07-2009, 06:12 PM
 4. Ubuntu 7.10 - Gutsy Gibbon Versioni me i ri i Linux
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-10-2007, 05:59 PM

Etiketat pėr kėtė Temė