Gezuar Diten e Veres!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Gezuar Diten e Veres!

  Receta Gatimi  Gezuar te gjitheve Diten e Veres! Uroj te kaloni sa me bukur me familjet tuaja dhe elbasanlliet te na dergojne ndonje bollokume

  Gezuar!

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Gezuar te gjithe diten e veres!
 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Gezuar, Gezuar ...pak me vonese po nuk ka gje

  Merreni nga nje BAllokume (kuptohet, nuk jane te bera nga une...Nuk me dalin te mira me prishen ne pjekje .... ) 4. #4
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Gezuar dita e veres

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Gezuar diten e veres
  sa qef i kam ballokumet

  [/IMG]

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Diten e Veres
  Nga erinda nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 14-03-2013, 01:32 PM
 2. Ballokume pėr ditėn e verės
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 13-03-2013, 09:31 PM
 3. Gėzuar ditėn e Dashurisė!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-02-2011, 06:51 PM
 4. Gezuar diten e veres!
  Nga artenis nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 01:53 PM
 5. Gezuar diten e veres
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 15-03-2008, 11:13 AM

Etiketat pėr kėtė Temė