Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 7 nga 14 FillimiFillimi ... 23456789101112 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 121 deri tek 140 prej 273
 1. #121
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #122
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 3. #123
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere
  French me gel gliter.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 4. #124
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 5. #125
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 6. #126
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Ja dhe nje model tjeter Francez me dy njgyra, te zeze dhe te bardhe
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 7. #127
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 8. #128
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Kurse keta jane thonjte e mi
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 9. #129
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 10. #130
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Komplimente vertet

 11. #131
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Komplimente Emaus , shume i bukur ky modeli i thonjeve te tu

 12. #132
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Keto jane modelet e klienteve te tua apo jane tek thonjte e tu? 13. #133
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 14. #134
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 15. #135
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Ja dhe nje model tjeter francez
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 16. #136
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Ja edhe nje tjeter model thonjsh me vija
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 17. #137
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  12

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Brava Emaus, qenkan me te vertet te bukur, sidoms ata ne ngjyre te kuqe

 18. #138
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Faleminderit Nerti

  Model francez.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 19. #139
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Kurse keta thonj jane me xhel.

  Pasi pastrohen dhe limojme formen qe duam, kalojme nje shtrese xheli, e fusim brenda ne llampe qe xheli te piqet, e pastrojme me lengun pastrues, pastaj kalojme me manikyr ngjyren qe duam, ne rastin tone manushaqe, ne forme te pjerret.
  Pastaj e fusim gishtin ne kutone qe ka gliter te ndritshem ne ngjyren manushaqe, ne menyre qe te perforcohet ngjyra, ose hedhim gliterin mbi pjesen e lyer me nje furce.
  Shkundim gliterin qe te bjere pjesa e tepert.
  Pastaj kalojme perseri nje shtrese xheli, dhe e fusim ne llabe per tu pjekur.
  E pastrojme me lengun pastrues dhe eshte gati.
  Ne vend te manikyrit mund te perdorim xhel me ngjyre dhe me gliter.


  (Meqe Reni kishke kerkuar hollesira per modelet e thonjve )
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 20. #140
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  shume shume pune e mire. Kushedi sa te lumtura jane gocat kur shofin thonjte

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 7 nga 14 FillimiFillimi ... 23456789101112 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 26-04-2012, 11:42 AM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 01:42 PM
 3. Kafshimi i thonjve
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 06-04-2011, 05:55 PM
 4. Modele thonjsh me majė tė gjatė dhe dekorime
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-12-2009, 03:58 AM
 5. Modele thonjsh.
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 17-04-2009, 12:59 AM

Etiketat pėr kėtė Temė