Si te vizatojme nje stilograf Real ne Photoshop!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30

  Si te vizatojme nje stilograf Real ne Photoshop!  Ne kete video do te mesoni si te vizatoni kete Silograf ne foto siper. Komandat jane pak te komplikueshme por dhe per fillestaret ne video jam munduar ti shpjegoj pothuajse te gjitha. Pres pyetjet tuaja


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  22
  Reni je i papar e ke ber shum bukur ,, doja ta mesoj dhe un por sapo hapa videon ,ndodhet nje problem ta ka fshir you tube videon sepse eshte shum e gjat ,shikoje se mos e rikthen perseri

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Ok e futa te Vimeo, tani mund ta shikoni.

  Do e kem parasysh ti pres videot dhe per youtube!

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  22
  Faleminderit Reni si gjithmon i qart , eshte nje pun e veshtire , por ne fund del shum bukur ,me pelqen shum

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Bravo, megjithese pak e gjate

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  24
  Shume e bukur,e veshtire por ja vlen te punohet per dicka te vecant.

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  22
  Reni na duhet edhe vizorja me gomen

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Reni na duhet edhe vizorja me gomen
  Vizoren ti gomen ani Kliton fletoren me ēanten

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  22
  Vizoren e bej un se kam te veshtire ! por ca do heqi klitoni me canten

 10. #10
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  24
  Pse dy une mo dhe Fletoren dhe canten me Hile por pranoj.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Hap nje Tynel nen Banesen e tij - Real Minecraft
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-08-2012, 11:35 AM
 2. Real Madrid shpallet kampion
  Nga olsii nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-05-2012, 09:01 PM
 3. Real vs Barcelona
  Nga Bytyqi Valon nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 13-12-2011, 03:04 PM
 4. Barcelona apo Real Madridi.
  Nga gjendar nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-11-2010, 06:43 PM

Etiketat pėr kėtė Temė