Gezuar Ditelindjen Emaus!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 20
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Gezuar Ditelindjen Emaus!

  Receta Gatimi  Gezuar Ditelindjen! U befsh dhe 100 Vjeēe!

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Gezuar Ditelindjen EMAUS,U Befsh Dhe 100 Vjec!!


 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Gezuar , Gezuar u befsh 100 vjeēe dhe me shendet te plote !!!

 4. #4
  "Anguila" 10% Maska e Smily
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ketej afer
  Postime
  47
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Edhe 100 Emaus

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  edhe 10000000 emaus

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin


  Gezuar Ditelindjen! U befsh dhe 100 Vjeēe!
  Faleminderit Reni

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Gezuar Ditelindjen EMAUS,U Befsh Dhe 100 Vjec!!

  Faleminderit shume Kliton per urimet!

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Gezuar , Gezuar u befsh 100 vjeēe dhe me shendet te plote !!![img]http://mabulle78.m.a.pic.centerblog.net/jil1wlix.gif/img]
  Faleminderit shume Mima, te rrojne cunat.

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Smily Lexo postimin
  Edhe 100 Emaus
  Rrofsh Smily per urimin.

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bleron12 Lexo postimin
  edhe 10000000 emaus
  Faleminderit Bleron

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e tony65
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Tirana
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Gezuar ditelindjen edhe 100 vjec EMAUS !!!!

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga tony65 Lexo postimin
  Gezuar ditelindjen edhe 100 vjec EMAUS !!!!
  Faleminderit shume Toni, gjithe te mirat te euroj dhe ty.

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Gezuar ditlindjen edhe 100 vjec Emaus

  ja kalofsh sa me bukur 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e 5tivi
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  37
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Edhe 10000000000 Emaus

  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 16-03-2010 mė 05:33 PM.

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Gezuar ditlindjen edhe 100 vjec Emaus

  ja kalofsh sa me bukur


  Faleminderit shume Majdi per urimin.

 16. #16
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 5tivi Lexo postimin
  Faleminderit shume 5tivi, suksese ne shkolle

 17. #17
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  Emaus shume urime te perzemerta per ditelindje! Gezuar gezuar gezuar!!!!!!Pac vetem fat, lumturi e mbaresi ne familje e ne jete.
  filaqa

 18. #18
  i/e rregjistruar 10% Maska e free souL
  Anėtarėsimi
  Mar 2010
  Vendndodhja
  h2c
  Postime
  12
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  [..KKa kaaluuar pak kOhe ngga diteLindja jOte megjithaate
  VONE NUK ESHTE KURRRE..


  .dhe dO te dooja te ta uroja ditLindjjen EMAUUS.!!
  [/QUOTE]
  //..U.=//`-UURIMEE DIITLIINDJJEEN ,EMAUUS..!!=\<333333333.`!!.

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  EMAUS qenkam pak vone,po me mire vone sesa asnjehere...te uroj nga zemra GEZUAR DITELINDJEN,,dhe pac dite te mbushura me bollek ne dashuri, shendet,dhe gezime.


 20. #20
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Faleminderit Nerti, Free Soul dhe Ruthi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar ditelindjen
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 03:27 PM
 2. Gėzuar Ditėlindjen EMAUS!!
  Nga Kliton nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 18-03-2011, 12:24 PM
 3. Gėzuar Ditėlindjen, Emaus!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 08-07-2009, 04:12 PM
 4. ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-03-2008, 10:33 PM
 5. Gezuar Ditelindjen Emaus!
  Nga konti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 17-03-2007, 12:01 PM

Etiketat pėr kėtė Temė