Cfare gjeje Nuk mund ti Rezistoni?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 46
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Talking Cfare gjeje Nuk mund ti Rezistoni?

  Receta Gatimi  Cila eshte ajo gje qe nuk mund ti rezistoni, qe smund ti thoni JO! Send, Ves, Veprim apo tjeter. Ndajeni ne me!

 2. #2
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Ndoshta nje puthjeje magjike nuk mund ti rrezistoja

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mona Lexo postimin
  Ndoshta nje puthjeje magjike nuk mund ti rrezistoja
  Si eshte kjo puthja magjike!

 4. #4
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Eshte e veshtire ta pershkruash puthjen magjike vec kur e ben prov e kupton sa magjike eshte

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Per mendimin tim Puthja e par eshet magjike !

 6. #6
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Varet nga personi qe merr puthjen e pare sa magjik e ben momentin sepse fillestarit normal qe magjike i duket.
  Nje puthje magjike do thoja eshte ajo puthje qe te le me pas 5 minuta te hutuar dhe nuk arrin te kuptosh cfar po ndodh rreth teje, je shkeputur nga partneri/ja dhe ne ndjesi je akoma duke u puthur me te
  Ndjesi e lagesht, e ngroht, e embel, rrahje te shpejta te zemres, aut nga realiteti, ti dhe askush tjeter ne bot

 7. #7
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mos e teprova ne shpjegim

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Per mendimin tim Puthja e par eshet magjike !
  Te gjitha puthjet magjike jane Majdi, por vetem 2-3 muajt e pare

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mona Lexo postimin
  Mos e teprova ne shpjegim
  Aspak!


  S'mund ti resiztoj ēiokollates! Po e hapa konfesionin eshte e pamundur ti rezistoj.

 9. #9
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  S'mund ti resiztoj ēiokollates! Po e hapa konfesionin eshte e pamundur ti rezistoj.
  Ju qe hani shum ēokollatat jeni te shendosh Ju ku e mbani veten te te shendoshet apo te mesmit

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  nuk mund ti rezistoj dote nje perqafimi te ngrohte ne krahet e dikujt te dashur,,,,dhe nje kakaoje te ngrohte ne dimer....

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mona Lexo postimin
  Ju qe hani shum ēokollatat jeni te shendosh Ju ku e mbani veten te te shendoshet apo te mesmit
  Mund te futem te personat e mbushur jo te shendosh!

 12. #12
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Cokollates,ncncncncncnc vdessssssssssssssssssssssssss per te

 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  pijes Red Bull

 14. #14
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  mosmirenjonjes nuk i rezistoj ,acarohem ........

 15. #15
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  servilizmit, se eshte komplet fallco

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  nuk i rezistoj dot muzikes , kercimit

  si rezistoj dot as kosit te frutave ...apapapa sa qejf e kammm


 17. #17
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  nuk i rezistoj dot muzikes , kercimit

  si rezistoj dot as kosit te frutave ...apapapa sa qejf e kammm

  e duaaaaaaaaaaaaaaaa kam ngrene 6 deri tani dhe nuk ndjej te ngopur,ncncnncncnc sa kriz jam

 18. #18
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  nje cokollades Sniker

 19. #19
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  e duaaaaaaaaaaaaaaaa kam ngrene 6 deri tani dhe nuk ndjej te ngopur,ncncnncncnc sa kriz jam
  6 ???? kriz qenke vertet hahaha
  e thua pse nuk shendoshem.....e mbush barkun me kos frutash ti , sle vend per gje tjeter

  un jam shendosh kto koh

 20. #20
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  6 ???? kriz qenke vertet hahaha
  e thua pse nuk shendoshem.....e mbush barkun me kos frutash ti , sle vend per gje tjeter

  un jam shendosh kto koh
  moj po gjithe shtepine te ha,nuk me gjene gje,ha e sikur s'ha fare,madje te vesh (edhe rrobat para 10 vjetesh,se i ruaj me dashuri )

  me bejne,une qe kam qene,ncncncncncnnccn uffffffffff sa do doja njecik fareeeeeeeeee tule

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare antivirusi mund te shkarkoj?
  Nga pablita nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 23-12-2014, 06:51 PM
 2. Ēfarė mund tė bėjnė SmartTV-tė ?
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 20-07-2012, 10:33 PM
 3. WWDC: Cfare do te mund te prezantoje Apple te Henen ?
  Nga vaaldr1n nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-06-2012, 08:59 PM
 4. Ja se cfare mund te beni me pjeset e kompjuterit te vjeter
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-03-2010, 09:54 AM
 5. Ja se cfare mund te beje njeriu me portokalle...
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-06-2008, 09:43 PM

Etiketat pėr kėtė Temė