Te kerkojne ne forum...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 98
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Te kerkojne ne forum...

  Receta Gatimi

  Cilet antare doni te lajmeroni kur jeni dhe ju ne forum.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Te kerkojne ne forum.........

  Daku zgjoje njecik Altinin thoi qe po te pret kuklla ne forum

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Te kerkojne ne forum.........

  Kuklla me fal por isha duke pire nje cigare jashte. Po mundohem te lidhem menjehe!

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Te kerkojne ne forum.........

  Kuklla! Altini ka dale dhe ka ikur ne drejtim te paditur!

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Te kerkojne ne forum.........

  rrofsh, mos ka vajtur per ndonje laraske?

 6. #6

  Re: Te kerkojne ne forum.........

  erdha un ku je me kukulla

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Te kerkojne ne forum.........

  Shyqyr mor vlla. Behu gati te japesh llogari se eshte nxehur Kuklla!

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Te kerkojne ne forum.........

  po shyqyr se po kerkoja dhe une per ty... kaq ne levizje na vuri kuklla

 9. #9

  Re: Te kerkojne ne forum.........

  si ti them ku isha

 10. #10
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Te kerkojne ne forum.........

  Ske c'ti thuash. Ajo e dinte qe kishe shkuar per laraska.

 11. #11

  Re: Te kerkojne ne forum.........

  per pak desh na moren ne qafe laraskat

 12. #12
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Te kerkojne ne forum.........

  Leri laraskat po do te te marrin peng ndonje antar knej verdall!

 13. #13

  Re: Te kerkojne ne forum.........

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX\";p=\"7127
  po shyqyr se po kerkoja dhe une per ty... kaq ne levizje na vuri kuklla
  Renix po ti cfar problemi kishe

 14. #14
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Te kerkojne ne forum.........

  u altini

 15. #15

  Re: Te kerkojne ne forum.........

  nga ishe me

 16. #16
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Te kerkojne ne forum.........

  ketu mo po shikoja nje filem

 17. #17

  Re: Te kerkojne ne forum.........

  Film me cfar

 18. #18
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Te kerkojne ne forum.........

  Kuklla behu pak e eger pra se deri tani ia beme ne presionin!

 19. #19
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Te kerkojne ne forum.........

  po nuk di une te behem e eger me altinin o daku, se duhet te gjeje dhe ky nje laraske po ju se ndihmoni hic, une i kam gjetur nja dy cope po ky sdo

 20. #20

  Re: Te kerkojne ne forum.........


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Video qe nuk kerkojne komente
  Nga Arjol nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-02-2013, 03:15 PM
 2. Cfare kerkojne Meshkujt beqare?....
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 10:16 AM
 3. Perse na kerkojne nr. telefoni kur regjistrohemi ne FB.
  Nga 3r1k0 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 01-05-2012, 05:42 PM
 4. 10 gjėrat qė burrat kėrkojnė te gratė
  Nga vaaldr1n nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-02-2012, 08:57 PM
 5. Ēfarė kėrkojnė fėmijėt online?
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 15-12-2009, 10:17 PM