Ndertohet Makina Perfekte e Fizikes


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Programe Ndertohet Makina Perfekte e Fizikes

  Receta Gatimi

  Djokovic realizon makinen perfekte te perseritjes. Do jete e vertete?

  Mundet tenisi te hedh poshte teorine e termodinamikes? Duket se po! Novak Djokovic; numri 2 i tenist ne bote bashke me nje staf shkencetaresh, kane realizuar nje makine te afte te prodhoj levizje riperseritese.
  Shikoni videon e eksperimentit:

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Uee,shume e bukur,kushedi sa pune dhe sa llogari kane kalur deri ne perfundim,besoj.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shume llogari ne fakt, por se besoj se ajo mund te vije verdall ne infinit pa ndonje force shtytese! Dhe pse ne artikull thuet se ka 5 dite!

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Wow shum fantastike Reni ai e kishte nje forc shtytese ajo e fillimit teksa ai e goditi , dhe ata kan ber nje perllogaritje qe kjo force te perseritet !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Xhamia e madhe do te ndertohet tek sheshi Namazgjase.
  Nga 3r1k0 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 30-03-2012, 12:05 AM
 2. Ndihme per projektin e fizikes :(
  Nga ulkina nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 14-02-2011, 08:57 PM
 3. Ja si ndertohet nje Super Kompjuter!
  Nga ReniX nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-06-2010, 06:15 PM
 4. Ndertohet ura me e gjate ne Bote
  Nga Enkelejda_24 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-03-2010, 03:15 PM
 5. Ēmimin Nobel tė Fizikės e marrin njė gjerman dhe njė francez
  Nga EMAUS nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-10-2007, 07:11 AM

Etiketat pėr kėtė Temė