Pele: Messi si unė? Duhet tė shėnojė 1 mijė gola!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Pele: Messi si unė? Duhet tė shėnojė 1 mijė gola!

  Receta Gatimi  Pele nuk e pranon lehtė t’ia rrėmbejnė vendin e “mbretit” nė historinė e futbollit botėror edhe pse njė yll i ri po ia rrezikon trashėgiminė.
  Pak javė mė pare ai deklaroi se Messi nuk do jetė lojtari mė i mirė i botėrorit dhe tashmė thekson se “Pleshti” pėr tė hyrė nė histori duhet tė shėnojė 1 mijė gola.
  “Kėrkojnė pėrherė tė krahasojnė dikė me mua por unė u them miqve tė mij argjentinas se fillimisht duhet tė zgjedhin se kush ėshtė lojtari mė i mirė i vendit tė tyre dhe pastaj duhet tė shėnojė 1 mijė gola ashtu sic bėra unė”, thotė Pele nė njė intervistė dhėnė pėr “Daily Mail”.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Messi eshte me te vertet nje lojtar fantastik. Uroj ti shenoje to golat!

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e fatmiri30
  Anėtarėsimi
  Dec 2009
  Postime
  38
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  I pabesueshėm esht shum i mir gjen hapsir mjaft bukur dhe i varet lojtarėt nė mėnyr tė bukur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Tragjedi ne Brazil, vdes ne fushe "Pele" i ri
  Nga Erinaa nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-07-2012, 11:37 AM
 2. Facebook hap vende pune, 235 mijė nė BE, 3 mijė vetėm nė Shqipėri
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-01-2012, 05:30 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2010, 09:25 PM
 4. Pele: Ronaldo mė kujton George Bestin
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 29-06-2009, 12:40 PM
 5. SuperPipo, 300 gola ne futbollin profesionist
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-03-2009, 09:56 PM