SA TE GJATE JENI


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 147
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  SA TE GJATE JENI

  Receta Gatimi

  Gjatesia juaj?

 2. #2

  Re: SA TE GJATE JENI

  1.80

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: SA TE GJATE JENI

  1.89 m mendoj!

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: SA TE GJATE JENI

  sa je mo? altin ky qenka per besen

 5. #5

  Re: SA TE GJATE JENI

  mos i bej publike gjerat me

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: SA TE GJATE JENI

  1.78 ...

  kuklla po thoje dhe ti

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: SA TE GJATE JENI

  pse se kam thene une akoma?

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: SA TE GJATE JENI

  1.93 m ose 6'4 ft

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: SA TE GJATE JENI

  He pra?!

 10. #10

  Re: SA TE GJATE JENI

  Ta them un sa eshte kukulla

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: SA TE GJATE JENI

  1 e 20 me duar lart them se eshte kuklla

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: SA TE GJATE JENI

  avash ti poligrafist se me trembe une ja kaloj altinit po te vesh taka 10cm

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: SA TE GJATE JENI

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi\";p=\"7583
  1 e 20 me duar lart them se eshte kuklla

 14. #14

  Re: SA TE GJATE JENI

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla\";p=\"7587
  avash ti poligrafist se me trembe une ja kaloj altinit po te vesh taka 10cm

 15. #15
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: SA TE GJATE JENI

  he pra gjeje sa egjate jam, ti altin rri urte mja qeshe se te erdha me ithka dhe te berea si lulekuqe

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: SA TE GJATE JENI

  ti je kuklle je 1.72 m

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: SA TE GJATE JENI

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi\";p=\"7606
  ti je kuklle je 1.72 m
  jo kaq shume ku vete *

 18. #18

  Re: SA TE GJATE JENI

  Renix thote me gjith kapsen e flokeve PoLiGrAfIkSi

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: SA TE GJATE JENI

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Altin111\";p=\"7620
  Renix thote me gjith kapsen e flokeve PoLiGrAfIkSi
  nga ata lapsat e gjate... ateher ka mundesi

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: SA TE GJATE JENI

  Une jam 1.86 m

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. A jeni te Lumtur?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 10-08-2013, 12:34 AM
 2. A jeni nervoz
  Nga b3ha nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 22-01-2013, 10:09 PM
 3. Ku jeni??
  Nga albanianboy nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 01-05-2012, 12:31 AM
 4. Si Jeni
  Nga bekaudi nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 24-01-2010, 06:20 PM
 5. A jeni raciste?
  Nga girl08 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 23-02-2009, 09:26 AM