Lirenti.com Magazine - Dergoni dhe ju artikullin tuaj!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Bug Lirenti.com Magazine - Dergoni dhe ju artikullin tuaj!

  Receta Gatimi

  Pershendetje!

  Si administrator, e ndjejme te nevojshme tu komunikojme ndryshimet qe ndodhit me faqen apo funksionet e reja qe ne propozojme! Sigurisht dhe per kete motiv kemi dhe kete nen kategori informacioni. Te qenurit ne kontakt me ndryshimet na bene te ndihemi me drejteperdrejt me ju.

  Informacioni i radhes ka te beje me Revisten (Lirenti.com Magazine) e cila eshte propozuar ne menyre eksperimentale. Ne kete reviste mendojme te publikoen temat me te bukura, guidat me interesante (na fal Majdi, por videot e tua nuk mund ti fusim dot ,sigurisht ndonje link ne menyre te thjeshtuar) si dhe informacionet me "trendy" te momentit.

  Ftoj te gjithe anetaret qe duan te publikojne artikullin e tyre ne Reviste ta dergojne me email ne adresen:

  Shenim: Artikulli duhet te jete shkruajtur nga ju ose perkthyer nga ju ose i permbledh nga ju!
  Per ēdo artikull mund te reklamoni FALAS faqen personale apo produktin tuaj.

 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10
  Cfare mund te shkruani per Lirenti.com Magazine?

  E para gjithēka! Dhe pse forumi yne mbulon nje fushe te gjere me temash, synimi nuk eshte tia kalojme New York Times! Do te bazohemi kryeshisht tek lajmet e teknologjise dhe guidat per te thjeshtesuar komunikimin me kompjuterat. Pra lidhja Perdorues - Kompjuter!

  Nuk eshte e thene te jeni gazetar per te na derguar artikuj. Mjafton dhe nje pershkrim i shkurter mbi ato qe ju shkojn e ne mendje.

  Ide ēfare mund te shkruani:
  Beni pershkrimin e lojes tuaj te preferuar.
  Beni nje pershkrim te programit qe dini te perdorni me mire.
  Shkruani mbi programet qe perdorni me shume ne telefonat celular.
  Shkruani nje recete gatimi shqipatare apo te huaj.
  Shkruani ndonje kure per lekurat e ndjeshme ndaj diellit.
  Dergoni parashikimin e horoskopit.
  Dergoni barsaleten tuaj te preferuar.
  Dergoni quize lojra rebuse qe nuk mund apo keni zgjidhur.

  Mund te na shkruani dhe nje pershendetje! Ju mirepresim!

  Mos harroni, ata qe duan te bejne shkollen e gazetarise ky eshte nje ushtim i mire per tu stervitur

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Ne rradh te pare ju pergezoj per kete nisem mjaft ideale dhe interesante.

  Me duket ide mjaft e mire por prap spo kuptoj dicka.

  1) Revista,do te jete Online apo do te publikohet ne te shkruajtur.

  Dhe e dyta dicka me te hollsishme,P.Sh,ne qoftese Revista do te jete online ku mund te lexohet dhe si ,ndoshta nuk jam shprehur mire por,besoj se me kuptoni cfare dua te theml !?....

 4. #4
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10
  Revista mendohet te shperndahet ne menyre elektronike ne rrjet!

  Mund te shkarkohet ne format PDF ne kompjuter ose mund te shfetohet online!

  Ja nje preview e faqes se pare:  Flm

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lirenti.com ne Telefonin tuaj
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 11-03-2013, 12:49 AM
 2. Video Intro per Lirenti.com dhe projektet tuaj!
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 05-02-2012, 01:38 AM
 3. Veshja per Festat ne Kompjuterin tuaj nga Lirenti.com!
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 12-12-2010, 08:54 AM
 4. Lirenti.com ne Ekranin tuaj!
  Nga ReniX nė forum Sisteme Operative
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-05-2010, 12:10 AM

Etiketat pėr kėtė Temė