Video Prezantimi i Lirenti.com


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Video Video Prezantimi i Lirenti.com

  Receta Gatimi

  Pershendetje!

  Kete video e kemi pregatitur per Anetaret e rinje. Ju ftoj ta shikoni!  Punuan per kete video:
  ReniX, Emaus, Stivi

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Shume bukur e paske bere Reno.

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  a ka mundesi ta dij me cfar programi e ke bere videon se eshte shum e bukur

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Flm. Falenderoj dhe dy anetaret e tjere qe moren pjese ne realizim. Per krijimin e videos eshte perdor After Effects.

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  aha ok flm shum

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  E ka qa e ka qa ket videon,Brravo.

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e 5tivi
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  37
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Vetem pjesa ime ka dal kot ktu

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Tani qe e pe, mund te besh dhe tjeter te dergova mesazh, por nuk e di ne e ke lexuar!

  nqs krijon ndonje tjeter nensfond, mund ta shtoj!

  Flm

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum e bukur bravo keni ber nje pun shum te mir , me pelqen shum !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Prezantimi
  Nga IZMIR MUJA nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-07-2012, 06:34 PM
 2. Video Intro per Lirenti.com dhe projektet tuaj!
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 05-02-2012, 01:38 AM
 3. Video Intro per Lirenti.com
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 05-04-2010, 09:11 PM
 4. Video: Tekst me efekt per Lirenti.com
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-02-2010, 02:18 PM
 5. Gėzuar Vitin e Ri nga Lirenti.com (video)
  Nga Lirenti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-02-2007, 03:14 PM

Etiketat pėr kėtė Temė