Ku do e kaloni 1 Maj!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 32
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Ku do e kaloni 1 Maj!

  Receta Gatimi

  1 Maj eshte International Workers Day - Festa e punetoreve dhe shume aktivitete do te jene mbyllur!

  Ju ku do e kaloni te shtunen?

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  23
  Un nuk e kam vendosur akoma sepse do te iki me familjne dhe e kan ata ne dor

  po ju te tjeret ?

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  23
  Un nuk e kam vendosur akoma sepse do te iki me familjne dhe e kan ata ne dor

  po ju te tjeret ?

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kisha bere plan te shkoja ne plazh, por mesa duket do e kaloj ne shtepi (per me shume paaa internetttt!!! )

  Ka ndonjeri qe eshte detyruar te shkoj ne miting ne Tirane?

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Top secret!

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  1 maji ...nuk eshte dite per te pushuar...por dita kur punetoret kudo ne bote ...protestojne...per te drejtat e tyre....

 7. #7
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  1 maji ...nuk eshte dite per te pushuar...por dita kur punetoret kudo ne bote ...protestojne...per te drejtat e tyre....
  Epo ketu ne shqiperi eshte ndryshe......te gjithe e festojne..eshte per tu habitur ky fakt.....madje....jane duke planifikuar...se ku do ta kalojne.....ncncncc

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Epo ketu ne shqiperi eshte ndryshe......te gjithe e festojne..eshte per tu habitur ky fakt.....madje....jane duke planifikuar...se ku do ta kalojne.....ncncncc
  ...mos me thuaj ...se do e festosh ...ne radhime ?

 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ...mos me thuaj ...se do e festosh ...ne radhime ?
  hahahhahaha......e kisha top secret.......nuk e tregoj.......hahahaha......nuk dal jasht mendimeve te mia........hahahaha......po thash secret eshte secret.......

  se di me duket se jam ne pune edhe ate dite.......

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  hahahhahaha......e kisha top secret.......nuk e tregoj.......hahahaha......nuk dal jasht mendimeve te mia........hahahaha......po thash secret eshte secret.......

  se di me duket se jam ne pune edhe ate dite.......
  ....hahahahaaaa......gjithsesi...uroj te jete nje dite e vecante per ty....

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ....hahahahaaaa......gjithsesi...uroj te jete nje dite e vecante per ty....
  fjala jote........ne vesh te perendis ishallah

  edhe per ty!

 12. #12
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  ne lulishten "1 Maji".........me nje dore domino...........

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  ne lulishten "1 Maji".........me nje dore domino...........
  me pleqte e lagjes?........hahahahahaha

 14. #14
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  me pleqte e lagjes?........hahahahahaha
  po po hahahhaaaaa ........me xha dylon......hahahahaaaa

 15. #15
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  ncncncnc.........pas dominove do lozni tavull besoj.........hahahaha

 16. #16
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  jo mo jo se do na zere gjumi pastaj ..........

 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  midis shpie!

 18. #18
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  pune.............

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po ishte koha e mire, ndonje piknik pse jo!

 20. #20
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Piknik me gjithe fisin .........se e kisha pushim

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ku do ti kaloni pushimet?
  Nga Nerti nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 28-09-2014, 01:37 PM
 2. Ku do ti kaloni pushimet kete vere?
  Nga Nerti nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 14-08-2013, 06:54 PM
 3. Ku do ti kaloni pushimet e Vitit te Ri ?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 03:24 PM
 4. Si e kaloni kohen e lire
  Nga arditu nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 03:07 PM
 5. Ku dhe si do e kaloni fundjaven?
  Nga Nerti nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 03:02 PM

Etiketat pėr kėtė Temė