Si ndiheni sot?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 76 1234561151 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 1508
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Si ndiheni sot?

  Receta Gatimi

  Meqe une nuk jam shume mire ju si jeni?

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Si ndiheni sot?

  uroj te behesh me mire,

  ndihem pergjumesh

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Si ndiheni sot?

  Si nje peshk, pa det!

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Si ndiheni sot?

  Ndihem kot fare

 5. #5

  Re: Si ndiheni sot?

  Mire

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si ndiheni sot?

  i keput fare ndihem

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Si ndiheni sot?

  Mire po pak merzitshem!!

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Si ndiheni sot?

  te bertas, mire ne pergjithesi

 9. #9

  Re: Si ndiheni sot?

  Si me grip

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Si ndiheni sot?

  Pak pergjumesh!!

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si ndiheni sot?

  sikur po me merret fryma se edhe koha eshte si zagu shi

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Si ndiheni sot?

  Lereni me mire.... Po shikoj ne televizor se po digjet e gjithe Greqia, por me teper qe digjen njerez te gjalle.... me vjen vertet keq....

  Mbreme kerkonin nje grua me kater femijet e saj te vegjel, dhe so u gjeten te vdekur. Ishin djegur te gjalle, djali i saj me i madh 17 vjec u gjet pak me larg, ndersa nena u gjet duke pasur mbeshtjelle m ne krahet e saj tre femijet e tjere.......

  Deri tani degjoj 42 te vdekur dhe me dhjetera te plagosur.....................

 13. #13

  Re: Si ndiheni sot?

  Mir Top

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Si ndiheni sot?

  Shume keq

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si ndiheni sot?

  i feekl like shit - ndihem si i dhim

 16. #16

  Re: Si ndiheni sot?

  Mir Top

 17. #17
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Si ndiheni sot?

  mire, po neser filloj pune

 18. #18

  Re: Si ndiheni sot?

  Sa bukur i ke varur turickat Kukulla

 19. #19
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Si ndiheni sot?

  ore ti si ndihesh?

 20. #20

  Re: Si ndiheni sot?

  Topce

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 76 1234561151 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Si ndiheni per momentin??
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 243
  Postimi i Fundit: 09-12-2015, 12:30 AM

Etiketat pėr kėtė Temė