Pamje nga Desktopi im


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 24 FillimiFillimi 123456712 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 474
 1. #21
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Receta Gatimi

  Nuk eshte vista o Altin! Eshte vista transformation pack!
  Ti ben te gjitha ikonat si vista, wallpaper, toolbar etj.
  Peniel! Nese ke instaluar Vista transformation pack cinstaloje se sa vjen dhe te trash pc-ne!
  E kam mbajtur vete ne PC-ne time!
  Nese eshte vista, eshte me te vertete nje prog. i papare megjithese une e ndjej veten rehat on my XP!

 2. #22
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Edhe une Vista kam

 3. #23
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Jo eshte Vista me gjithe mend. Ia vlen si program vetem se do nje pc te fuqishem dhe sidomos memorje. Nuk eshte transformation pack.  Altin, thjesht te tregova se me shkruaje qe nuk kam.

  .

 4. #24
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Peniel! A eshte me praktik se XP?

 5. #25
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Shumė praktik. Pėr mua ėshtė mė i mirė se XP. Vetėm prisni akoma pėr Vista pasi ka akoma punė pėr tė bėrė MIcrosoft me kėtė lloj Windowsi.

  Ėshtė shumė i madh Vista nė krahasim me XP dhe pak i ngatėrruar nė fillim sa t'ia marrėsh dorėn. Tė gjithė ata qė e kanė pėrdorur kanė ngelur tė kėnaqur. Ju ngelet juve ta provoni dhe tė na thoni * *

  Po doni Vista, blini ndonjė PC tė mirė me memorje tė madhe.  ns

 6. #26
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  a do me tregoi kush se si ta nxjerr edhe un se jom mundu po nuk po ja them hic

 7. #27
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkS
  a do me tregoi kush se si ta nxjerr edhe un se jom mundu po nuk po ja them hic
  Shtyp STAMP ose PRINT ne tastiere (nje buton pozicionuar ne te djathte siper )
  Hap PAINT dhe shtyp CTRL+V shpetoje dhe perdor http://images.lirenti.com per ta ngarkuar

 8. #28
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Mund te perdoresh edhe Powerpoint. Sic e ke ekranin shtyp butonin PrtSc ne tastiere, hape powerpoint dhe me klik te djathe bej PASTE. Zvogeloje pak figuren sipas katrorit te slide qe ke te hapur, por me pare fshi ato dy katroret qe dalin kur hap Powerpoint. Pastaj beje Save as... dhe shpetoje si foto JPEG.

  Kjo menyre eshte e mire per ata qe nuk kane programe te tjera. Nese ndesh veshtiresi me kete lloj menyre, te nxjerrim ndonje tutorial se ReniX ia thote per te tille.


  ns

 9. #29
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Nqs nuk doni komplikime perdorni http://www.gadwin.com/download/index.htm#PrintScreen per ti bere FOTO EKRANIT TE PC-se

 10. #30
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  ja dhe deskopi im pak me vones po me mire vone se kurr 11. #31
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  e fort ky ekrani jot poligraf, i paske ngarkuar makines ikonat

  ja dhe nje nga ate qe perdor une. Notebook

 12. #32
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Ky eshte desktopi im....... 13. #33
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  shume i bukur joti karolina, terheqes dhe i organizuar

 14. #34
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  dhe ky me pelqen......

 15. #35
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Po kjo ju pelqen?

 16. #36
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Shume te lezetshem jam, me pelqejne shume, po ti nga humbe

 17. #37
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  KISHA CA PUNE...DHE KESHTU QE NUK JAM DUKUR...BERA BEBIN....HAHAHAHAHAHAHAHAHA

 18. #38

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga carolina
  KISHA CA PUNE...DHE KESHTU QE NUK JAM DUKUR...BERA BEBIN....HAHAHAHAHAHAHAHAHA
  Goce ? Cun? *

 19. #39
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  cun mo.....ca goce thua....bejme njehere shtyllen...pastaj...... (shaka[/color])[b][b]

 20. #40

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga carolina
  cun mo.....ca goce thua....bejme njehere shtyllen...pastaj...... * * * *
  Ne fakt cunat jane me te mire * * Ja na shiko ne * * *

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Yahoo me pamje tė re
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-02-2013, 08:05 PM
 2. Desktopi mė i fuqishėm nga Alienware gjer mė sot
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 07:31 PM
 3. Pamje nga veriu i Shqipėrisė
  Nga Mona nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 09:23 AM
 4. Video: Si te bej desktopi me ikona te paklikueshme
  Nga MAJDI nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-02-2010, 11:12 AM

Etiketat pėr kėtė Temė