Pamje nga Desktopi im


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 24 FillimiFillimi 1234567813 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 474
 1. #41
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Receta Gatimi

  hahahahaha tani qesha ... * * jeni ju....

 2. #42

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Si jemi? Kush na beri ne qe jemi?

 3. #43
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  EPO nje ju beri...mami.... dmth ...ne....

 4. #44
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  ja pamjet nga desktop-i im;
  a jane ndopak te bukura......

 5. #45
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Genti, e para me pelqen vetem, ato te tjerat te dalin ne gjume, si satanike duken

 6. #46
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  nje qe sapo e vura 7. #47
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi\";p=\"11070
  a do me tregoi kush se si ta nxjerr edhe un se jom mundu po nuk po ja them hic
  Shtyp STAMP ose PRINT ne tastiere (nje buton pozicionuar ne te djathte siper )
  Hap PAINT dhe shtyp CTRL+V shpetoje dhe perdor http://images.lirenti.com per ta ngarkuar

  Wow nuk e dija!!! Gje e thjeshte!

 8. #48
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  ej po siqitet dosktopi ktu se spo se me paste nuk del

 9. #49
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Ja dhe desktopi im


 10. #50
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  e kam ndryshuar edhe une pamjen e destop-it, ja si e kam tani:


 11. #51
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Shume i bukur sfondi dhe ato dock siper

 12. #52
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Ja dhe Desktopi Im
 13. #53
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  puuu sa ikona qe paske ti un semurem

 14. #54
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Me pelqen te mbaje shume ikona ne desktop!

 15. #55
  Beni ecėn vetė... 10% Maska e chgrp9557
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  27
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga shqiptaringavlora Lexo postimin
  Ja dhe desktopi im

  Pamje te bukura! Me shume me pelqeu kjo larte dhe kisha nje pyetje, me duket se eshte Acer Laptop nese po qfare eshte dhe me qfare sistemi punon XP apo Vista duket Vista por mund te jete theme.

  Ja edhe dekstopi im:


  PS.: E shkruajta Lirenti.Com, qe te mos kopijohet lol

 16. #56
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Desktopi im ka sfondin me te veēante dhe fantastike Nuk gjihet ne asnje
  sit . Normale jane 2 kreaturat me te mrekullueshem qe ekzistojne
  Foto nuk ve dot ....

 17. #57
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  chgrp9557 qenke futur ne fazen 7

 18. #58
  Beni ecėn vetė... 10% Maska e chgrp9557
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  27
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  chgrp9557 qenke futur ne fazen 7
  lol ta testojme pak kete sistem

 19. #59
  i/e rregjistruar 10% Maska e waloni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  43
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Post

  jo edhe aqq a
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 20. #60
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Njė pamje nga desktopi im i tanishėm... i pėrkohshėm..


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Yahoo me pamje tė re
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-02-2013, 08:05 PM
 2. Desktopi mė i fuqishėm nga Alienware gjer mė sot
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 07:31 PM
 3. Pamje nga veriu i Shqipėrisė
  Nga Mona nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 09:23 AM
 4. Video: Si te bej desktopi me ikona te paklikueshme
  Nga MAJDI nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-02-2010, 11:12 AM

Etiketat pėr kėtė Temė