Pamje nga Desktopi im


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 24 FillimiFillimi 12345678914 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 474
 1. #61
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Receta Gatimi

  peniel po ikonat ku i ke cuar ore?

  por eshte fantastik edhe pa ikona..

 2. #62
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Si vihet Desktopi ktu se u cmena?

  si mund te vihet foto ketu pa link por nga PC?

 3. #63
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  kristimcs si te vendosesh foto lexo ketu: http://www.lirenti.com/showthread.php?t=2901

  me shume informacione mbi perdornim e forumit mund ti gjeni ketu: http://www.lirenti.com/forumdisplay.php?f=20

 4. #64
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ok,sh faleminderit

 5. #65
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

 6. #66
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  mos u cudisni sapo e kam formatuar dhe nk kam shum ikona!

 7. #67
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  JA dhe nje version tjeter i DESKTOP-it tim!

 8. #68
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Bukur kristimcs, i thjeshte, uroj mos ta mbushesh me ikona, se vetem te ēorientojne!

 9. #69
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Une po si si pata te gjithe ikonat qe me novejiten ne desktop se si me duket PC-ja,si nje shtepi bosh ku brenda ska asnje gje...

 10. #70
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Ja Dhe Windowsi im I Ri,Sa e Kam Instaluar,Kuptohet Windows 7... 11. #71
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ec aty kliton


  un se ve se ma merni mesysh ju

 12. #72
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Bukur por Winodws 7 ende nuk ka dale zyrtarisht pėr shitje. Ke thjesht testuesin.


  Pamja ime e tanishme nga Desktop:
  Dhe nė njė rezolucion mė tė vogėl:


 13. #73
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Peniel, ekrani i ri ky? Cfare qenka si tynel! Fantastik per te punuar me shume dritare

 14. #74
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  te futesh me kok

 15. #75
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Yep. Nuk mund ta postoja nė madhėsinė qė ka dhe mu desh ta ngushtoj pak. Nuk jam fan i shumė dritareve dhe as i shumė ikonave.

  Ėshtė i lezetshėm. I pėrket kategorisė Wide qė ėshtė pėr Game dhe sigurisht full HD (High Definition). Duhet vetėm njė Blu-ray player qė tė shijojmė mė sė miri HD Kjo nė tė ardhmen.

 16. #76
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

 17. #77
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  XP

  Kjo Eshte e XP Ime e dashur qe nuk e ndrroj me asnje sistem operativ tjeter.. 18. #78
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Majdi me pelqeu Desktopi jot,vetem se ato blut aty poshte ikonave sikur sme terheq shume,ckam hequr nje here per ti hequr ato se nuk e di u aktivizuan vete dhe nuk i hiqja dot,shyqyr qe e dinte Reni,dhe ai me ndihmoi per ti hequr se nuk u hiqshin ne bot......

 19. #79
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  kliton desktop i bukur po ja keshtu thua ti po edhe cik e ndryshon me visten

  un kliton e riformatova pc nja 5 -6 here per nje problem dhe perseri ato inkonat ashtu dolen me blu poshte

  po e dite ma thuaj cik ti heq

 20. #80
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Windowsi im eshte XP SP3,per problemin qe ke shih tek Pyetni Ekspertėt

  Faqja 5 Tema Ndihme ne Desktop

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Yahoo me pamje tė re
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-02-2013, 08:05 PM
 2. Desktopi mė i fuqishėm nga Alienware gjer mė sot
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 07:31 PM
 3. Pamje nga veriu i Shqipėrisė
  Nga Mona nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 09:23 AM
 4. Video: Si te bej desktopi me ikona te paklikueshme
  Nga MAJDI nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-02-2010, 11:12 AM

Etiketat pėr kėtė Temė