Pamje nga Desktopi im


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 24 FillimiFillimi 1234567891015 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 474
 1. #81
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Receta Gatimi

  ok flm kliton

 2. #82
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  un kliton e provova shtu si tha reni po nuk u be se kuptoj kete e kishte edhe kur e riformatova pc

 3. #83
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Thumbs up si te heqim sfondin e ikonave ne desktop.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  kliton desktop i bukur po ja keshtu thua ti po edhe cik e ndryshon me visten

  un kliton e riformatova pc nja 5 -6 here per nje problem dhe perseri ato inkonat ashtu dolen me blu poshte

  po e dite ma thuaj cik ti heq
  Me duket se e kuptova ēfare ke tani nqs nuk eshte ajo e "Web"

  Shko ne My Computer -> me klik te djathte dhe jepi Properties -> dhe shko tek tab Advanced.

  dhe si ne imazh posht, klikoj te gjitha ato opsionet aty, me siguri hijen e ikonave e ke te pa klikuar:  Dhe na bej te ditur

  Ps 1: mase eshte jashte teme, por uroj te duhet dhe ketu:
  Ps 2: se shpejti do postoj dhe un pamjen e desktopit, vetem se tani jam ne pastrim e siper

 4. #84
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ok flm reno e bona dhe iken ato mua me kishte vajtur mendja disa here tek ajo qe the ti por nuk i shikoja ato sepse ajo e inkonave ishte nga fundi dhe mua nuk me binte ndermende flm

 5. #85
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31


  Ja dhe pc im pa shume programe ne Windows 7.

 6. #86
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  shum i bukur reno po ke shum inkona

 7. #87
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kjo eshte hapesira e punes ne Linux, Ubuntu 9.10 Karmic Koala dhe kjo ska shume ikona pasi nuk me pelqejne dhe skam shume qe bera upgrade.

  Desktopi default:


  Me disa dritare:

 8. #88
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  shum i bukur reno po ajo siper mozilla firefoz 3.6 eshte

 9. #89
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  desktopi im per momentin
  kam cik si shum inkona po do ti heq


 10. #90
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Shume ibukur,po shkarko windows 7 me duket apo jo?

 11. #91
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  po kliton po shkarkoj windows 7 tani per tani jam 770 mb por ky windowsi qe kam tani eshte i bukur po kur e vura me nxirrte errore ,, ore e sekond sa hapja nje foto sa fshija nje folder gjithcka me ncirrte error po tani nuk po me nxjerr me error siduket eshte lodhhur aq shum nga erroret sa qe sop e nxjerr as tabelen


  ai w 7 eshte origjinal ? keshtu thash ta vendos ate se eshte me i mir se ky

 12. #92
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  desktopi im per momentin
  kam cik si shum inkona po do ti heq

  bukur ,ca teme ke ven?apo e ke ber me true transparency?

 13. #93
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  eshet ber me run windowblinds tema se ato larte jan me prog tjeter

 14. #94
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ia dhe desktopi im pas ca kohesh....shpresoj tju pelqeje

 15. #95
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  ja dhe desktopi im


 16. #96
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  shum i mir eshte

 17. #97
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  desktopi im me windows 7

  fal klitonit e instalova windows 7


 18. #98
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Duket i bukur dhe une do e instaloj ne shpi

 19. #99
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  eshte shum i bukur po ato qe shikon inkonat jan te modifikuara nga une

 20. #100
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Hajde MAJDI,shume i bukur eshte ,dhe mjaft i mire,po sna tregove cfare versioni instalove,Ultimate,Home Premium,apo,se ai qe shkarkovete ti All in one,me pak fjale,ka tre a kater versione.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Yahoo me pamje tė re
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-02-2013, 08:05 PM
 2. Desktopi mė i fuqishėm nga Alienware gjer mė sot
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 07:31 PM
 3. Pamje nga veriu i Shqipėrisė
  Nga Mona nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 09:23 AM
 4. Video: Si te bej desktopi me ikona te paklikueshme
  Nga MAJDI nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-02-2010, 11:12 AM

Etiketat pėr kėtė Temė