Urime per ata qe sot festojne ditelindjen!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e dDiana
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  80
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Talking Urime per ata qe sot festojne ditelindjen!

  Receta Gatimi

  urime ditelindja kush e ka sott se njof plot qe e kan sot po neyse ska lidhjee... se sot e kom edhe unn ...<<3<3

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Gezuar Ditlindjen dDiana edhe 100 vjec


 3. #3
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Urime dDiana edhe 100

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dhe un pershendes Noemin e vogel qe sot mbush 1 vjeē!

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Urime ditelindjen!
  Nga ardona nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-09-2010, 08:09 AM
 2. Gezuar ditelindjen anetareve qe festojne ne date 31 Dhjetor
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 01-01-2010, 07:32 PM
 3. Urime per Peniel - Gezuar Ditelindjen!!!
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 29-04-2009, 07:59 PM
 4. Urime Penelit per Ditelindjen.
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-04-2008, 03:59 PM
 5. Urime edhe Artii-t per ditelindjen!
  Nga daku323 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-08-2007, 07:03 PM