Receta Gatimi

Foto Lajm!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 124
 1. #21
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  E paskan turperuar fare kete Rugoven!

 2. #22
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  E din qfare tha EDHE ATA KAN TE DREJTAT E TYRE dhe vazhdoj fjalimin

 3. #23
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  15.01.2011 - Skandal nė njė gjimnaz tė qytetit Memphis tė shtetit amerikan Tennessee. Sipas mediave amerikane, 90 nxėnėse tė moshės 13-17 vjeē tė kėtij gjimnazi janė shtatėzėnė ose kanė lindur gjatė kėtij viti.

 4. #24
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  15.01.2011 - Skandal nė njė gjimnaz tė qytetit Memphis tė shtetit amerikan Tennessee. Sipas mediave amerikane, 90 nxėnėse tė moshės 13-17 vjeē tė kėtij gjimnazi janė shtatėzėnė ose kanė lindur gjatė kėtij viti.
  Verteton dhe faktin se pamja fizike nuk eshte gjithēka HAHA!!!

 5. #25
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Mos eshte gjimnaz i profilizuar...

 6. #26
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  o.O waaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po kto mo vllaaaaaaa ca bejn kshuuu

 7. #27
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Ēorapet e grisura tė kryeministrit tė Britanisė sė Madhe

  po per kte do i mbledhim nga 200 lek ( te vjetra ) se gjynah , ska

 8. #28
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Ēorapet e grisura tė kryeministrit tė Britanisė sė Madhe
  po per kte do i mbledhim nga 200 lek ( te vjetra ) se gjynah , ska
  Mos ka qene ne ndonje party ai naten e kaluar (ka dash ti bej rrjet)! Seē jane ca te modes kete britaniket!

 9. #29
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  I Habitur U gjend ne Rusi nje sirene e vdekur

  Gjendet ne rusi nje plazme e pa pare ndonjehere me pare. Peshkatari rus u gjend perballe nje suprize kur shikon SIRENEN e vdekur

 10. #30
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Kjo foto siper thyen mitologjin qe sirenat jane te bukura

 11. #31
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ne dim qe njerzit jan te bukur , apo jo ...nje kufom njeriu te duket e bukur ty ?!?!?!?!?!....kshu qe mos u merzit renix se sirenat jan te bukura ..

 12. #32
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  3 ditė rresht para kompjuterit, vdes i riu

 13. #33
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Lady Gaga nuk e pėlqen Hollywoodin

  gjasme kjo

 14. #34
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  edhe nje lajm Une dhe Reni kemi ndrruar fotot sot kam fituar pike Repotacioni  hehhhehee

  cfar eshte pik reputacioni ?

 15. #35
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Verteton dhe faktin se pamja fizike nuk eshte gjithēka HAHA!!!
  Edhe mua me ben shum pershtypje !!!!! ne nje klase qe kame qene , nga 21 veta 5 vajza kishin hequr femin edhe ishim posht moshes 17 vjece !!!! cfar tmerri , & akoma skan ven mend ...... me te njejten menyre jetojne akoma :/

 16. #36
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  reputacionet jan piket qe ti i shton dikujt , nese te pelqen postimi i tij


  tek ai rrethi i zi eshte vendi ku ti shton reputacionet

 17. #37
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Gjenden fosilet e nje MOSTRE Detare qe hante balena:
  Presidenti Rusis Dmitri Medvedev duke vizituar kete monument te ēuditshem kushtuar 1 shkolle.


 18. #38
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Gjenden fosilet e nje MOSTRE Detare qe hante balena:
  Presidenti Rusis Dmitri Medvedev duke vizituar kete monument te ēuditshem kushtuar 1 shkolle.


 19. #39
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  reputacionet jan piket qe ti i shton dikujt , nese te pelqen postimi i tij


  tek ai rrethi i zi eshte vendi ku ti shton reputacionet
  AHahha pas Cmendi 2 ekspert te infomatikes ,pasi aktivizoj nje antivirus thjesht duke kaluar ,pasi hodhi ne er nje kompjuter duke shtypur F13 ne tastjer , Me ne fund labja paska mesuar si ti bej foto ekranit bravoo !!!

  Qenke ber tu ber artikkull tek portali !

 20. #40
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  AHahha pas Cmendi 2 ekspert te infomatikes ,pasi aktivizoj nje antivirus thjesht duke kaluar ,pasi hodhi ne er nje kompjuter duke shtypur F13 ne tastjer , Me ne fund labja paska mesuar si ti bej foto ekranit bravoo !!!

  Qenke ber tu ber artikkull tek portali !
  ouuu pse paska dhe F13 o.O ?????

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dedikuar "shqiptarėve" tė Zvicrės (FOTO LAJM)
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-09-2012, 10:51 PM
 2. Hapet kafeneja pėr macet (FOTO LAJM)
  Nga olsii nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 09-05-2012, 04:19 PM
 3. Ushtarit i bie tė fikėt nga Kate Middleton (FOTO LAJM)
  Nga olsii nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-03-2012, 05:20 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-02-2012, 12:30 PM
 5. Njerėzit qė jetojnė si … minj nė kafaze (foto lajm)
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-02-2012, 12:38 PM

Etiketat pėr kėtė Temė