Foto Lajm!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 124
 1. #41
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Receta Gatimi

  Po ti majdi e postove si foto lajm! Te duken keshtu vajzat ty, por mos i nenvlehtesoooo...!

 2. #42
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  AHahha pas Cmendi 2 ekspert te infomatikes ,pasi aktivizoj nje antivirus thjesht duke kaluar ,pasi hodhi ne er nje kompjuter duke shtypur F13 ne tastjer , Me ne fund labja paska mesuar si ti bej foto ekranit bravoo !!!

  Qenke ber tu ber artikkull tek portali !
  per te qeshur ish kjo qe the ? na njofto nqs ish kshu te te bejm qefin

 3. #43
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  obama ka origjine shqiptare
  doni prova ? ja ku jan

 4. #44
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  per te qeshur ish kjo qe the ? na njofto nqs ish kshu te te bejm qefin
  Jo ishte foto lajm

 5. #45
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Jo ishte foto lajm
  mos u bej kaq modest ,,,kur te thuash ndonje batut , mos hezito te na thuash "vajza / djema kjo ish batut " qe te qeshim ok

 6. #46
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Behet nene ne moshen 70 vjecare

  70 vjecarja nga India, Omkari Panwar, eshte shpallur "nena me e vjeter" ne bote. Ajo sot ka dalur nga spitali ku ka lindur.

 7. #47
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dje degjova nje emision mbi nenat e medhaja ne moshe - Ne shume shtete eshte i ndaluar ky proēes, pasi natyralisht nuk eshte e mundur te ndodhi. Gjynaf per femijet, se ka per ti lenen jetim ne moshen 10-15 vjeēare, mos me shpejte...

 8. #48
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Nje vajze 10 vjecare ka mbetur shtatzene dhe ka sjelle ne jete nje femije ne Bolivi.

  Lajmi njoftohet nga media boliviane. Sipas shtypit vendas ngjarja e pazakonte ka ndodhur ne qytetin e Santa Kruzit rreth 900 kilometra ne lindje te kryeqytetit La Paz

  Mamaja-femije po merr mbeshtetjen mjekesore dhe psikologjike te nevojshme”, thuhet ne deklaraten e autoriteteve vendore te perkujdesjes ndaj femijeve.

  Nderkohe, jane denoncuar dhe me pas ndaluar tre vellezerit e mamase 10 vjecare perkatesisht 15, 17 dhe 19 vjecare, te cilet akuzohen per incest dhe abuzim seksual me motren e tyre minorene

 9. #49
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Gruaja me gjoksin mė tė madh nė botė tenton vetėvrasjen


  Shkak pėr kėtė ėshtė bėrė njė ndėrhyrje nė gjoksin e saj, qė nuk ka shkuar si duhet, pasi ka marrė njė infeksion.
  Pėr kėtė arsye, mjekėt kanė bėrė disa ndėrhyrje, me anė tė tė cilave asaj i ėshtė zvogėluar gjoksi. Kjo ka bėrė qė 30-vjeēarja tė mos ndihet mė e bukur dhe e lumtur, duke tentuar kėshtu tė vrasė veten me anė tė disa ilaēeve

 10. #50
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Behet nene ne moshen 70 vjecare

  70 vjecarja nga India, Omkari Panwar, eshte shpallur "nena me e vjeter" ne bote. Ajo sot ka dalur nga spitali ku ka lindur.
  ne fakt nuk eshte gje e mir kjo sepse mund te ket probleme serioze femerore .... apo qoft edhe femijet mund te ken probleme .......... ose eshte dicka qe un po e mendoj por nuk ethem

 11. #51
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  12 vjeēari pėrbin gėrshėrėt dhe shpėton pėr mrekulli


  Nė listėn e gjatė tė gjėrave tė cuditshme qė fusin nė gojė fėmijėt mund tė hyjnė edhe gėrshėrėt.

  Njė djalė 12-vjecar nė Bristol nė Angli, kapėrceu njė palė gėrshėrė thonjsh por fatmirėsisht shpėtoi vetėm me disa prerje tė holla nė fyt, transmeton TCH.

 12. #52
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ja dhe nje rast tjeter ...

  Njė vajzė 10 vjeēare ka lindur njė djalė rreth 3 kilogramė nė Jerez, nė jug tė Spanjės.

  Lajmin e kanė bėrė tė ditur autoritetet spanjolle duke shtuar se bėhet fjalė pėr rastin e parė tė kėtij lloji nė kėtė zonė.

  Tė njėjtat autoritete po vendosin nėse nėna dhe djali, qė janė nė gjendje tė mirė shėndetėsore, mund tė qėndrojnė nė familje apo duhen marrė nė ngarkim nga shėrbimet sociale, transmeton TCH. Edhe babai i tė porsalindurit ėshtė njė i mitur

 13. #53
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  waaaaaaa po kto mo vlla sjan mir apo ca ???????

 14. #54
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Gruaja me gjoksin mė tė madh nė botė tenton vetėvrasjen


  Shkak pėr kėtė ėshtė bėrė njė ndėrhyrje nė gjoksin e saj, qė nuk ka shkuar si duhet, pasi ka marrė njė infeksion.
  Pėr kėtė arsye, mjekėt kanė bėrė disa ndėrhyrje, me anė tė tė cilave asaj i ėshtė zvogėluar gjoksi. Kjo ka bėrė qė 30-vjeēarja tė mos ndihet mė e bukur dhe e lumtur, duke tentuar kėshtu tė vrasė veten me anė tė disa ilaēeve
  pu.........

 15. #55
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ja dhe nje rast tjeter ...

  Njė vajzė 10 vjeēare ka lindur njė djalė rreth 3 kilogramė nė Jerez, nė jug tė Spanjės.

  Lajmin e kanė bėrė tė ditur autoritetet spanjolle duke shtuar se bėhet fjalė pėr rastin e parė tė kėtij lloji nė kėtė zonė.

  Tė njėjtat autoritete po vendosin nėse nėna dhe djali, qė janė nė gjendje tė mirė shėndetėsore, mund tė qėndrojnė nė familje apo duhen marrė nė ngarkim nga shėrbimet sociale, transmeton TCH. Edhe babai i tė porsalindurit ėshtė njė i mitur
  wwaaaaaauuuuuu...... kjo me quditi, nena 10 vjeqare, po ajo ka nevoje per perkudejse nga dikush per te e jo...........

 16. #56
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  erdhi pranveraaaa

 17. #57
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ooooo kush do mimoza se kam un ne shtepi

 18. #58
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  foshnja paska lindur foshnjen

 19. #59
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  caa ,,,pupupu ca brezash , qe ne kte mosh kta
  se bej shaka ,,, e kam degjuar edhe un kte ,,,jan si tip binjakesh , por ne vend qe te ishin te dy ne miter , njeri esht ne barkun e motres / vllait ....

 20. #60
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  caa ,,,pupupu ca brezash , qe ne kte mosh kta
  se bej shaka ,,, e kam degjuar edhe un kte ,,,jan si tip binjakesh , por ne vend qe te ishin te dy ne miter , njeri esht ne barkun e motres / vllait ....
  ...................

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dedikuar "shqiptarėve" tė Zvicrės (FOTO LAJM)
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-09-2012, 10:51 PM
 2. Hapet kafeneja pėr macet (FOTO LAJM)
  Nga olsii nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 09-05-2012, 04:19 PM
 3. Ushtarit i bie tė fikėt nga Kate Middleton (FOTO LAJM)
  Nga olsii nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-03-2012, 06:20 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-02-2012, 01:30 PM
 5. Njerėzit qė jetojnė si … minj nė kafaze (foto lajm)
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-02-2012, 01:38 PM

Etiketat pėr kėtė Temė