Foto Lajm!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 124
  1. #21
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    31

    Receta Gatimi

    E paskan turperuar fare kete Rugoven!

  2. #22
    Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
    Anėtarėsimi
    Jan 2010
    Vendndodhja
    Dardani
    Postime
    1,281
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    3
    Reputacioni
    11
    E din qfare tha EDHE ATA KAN TE DREJTAT E TYRE dhe vazhdoj fjalimin

  3. #23
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Hyrjet Blog
    5
    Reputacioni
    19
    15.01.2011 - Skandal nė njė gjimnaz tė qytetit Memphis tė shtetit amerikan Tennessee. Sipas mediave amerikane, 90 nxėnėse tė moshės 13-17 vjeē tė kėtij gjimnazi janė shtatėzėnė ose kanė lindur gjatė kėtij viti.

  4. #24
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    31
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    15.01.2011 - Skandal nė njė gjimnaz tė qytetit Memphis tė shtetit amerikan Tennessee. Sipas mediave amerikane, 90 nxėnėse tė moshės 13-17 vjeē tė kėtij gjimnazi janė shtatėzėnė ose kanė lindur gjatė kėtij viti.
    Verteton dhe faktin se pamja fizike nuk eshte gjithēka HAHA!!!

  5. #25
    Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    Ancona, Italy
    Postime
    1,249
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    4
    Reputacioni
    12
    Mos eshte gjimnaz i profilizuar...

  6. #26
    Postues Nderi 45% Maska e ulkina
    Anėtarėsimi
    Oct 2010
    Vendndodhja
    fier albania
    Postime
    2,657
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    o.O waaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po kto mo vllaaaaaaa ca bejn kshuuu

  7. #27
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Hyrjet Blog
    5
    Reputacioni
    19
    Ēorapet e grisura tė kryeministrit tė Britanisė sė Madhe

    po per kte do i mbledhim nga 200 lek ( te vjetra ) se gjynah , ska

  8. #28
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    31
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    Ēorapet e grisura tė kryeministrit tė Britanisė sė Madhe
    po per kte do i mbledhim nga 200 lek ( te vjetra ) se gjynah , ska
    Mos ka qene ne ndonje party ai naten e kaluar (ka dash ti bej rrjet)! Seē jane ca te modes kete britaniket!

  9. #29
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Hyrjet Blog
    5
    Reputacioni
    19

    I Habitur U gjend ne Rusi nje sirene e vdekur

    Gjendet ne rusi nje plazme e pa pare ndonjehere me pare. Peshkatari rus u gjend perballe nje suprize kur shikon SIRENEN e vdekur

  10. #30
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    31
    Kjo foto siper thyen mitologjin qe sirenat jane te bukura

  11. #31
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Hyrjet Blog
    5
    Reputacioni
    19
    ne dim qe njerzit jan te bukur , apo jo ...nje kufom njeriu te duket e bukur ty ?!?!?!?!?!....kshu qe mos u merzit renix se sirenat jan te bukura ..

  12. #32
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Hyrjet Blog
    5
    Reputacioni
    19
    3 ditė rresht para kompjuterit, vdes i riu

  13. #33
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Hyrjet Blog
    5
    Reputacioni
    19
    Lady Gaga nuk e pėlqen Hollywoodin

    gjasme kjo

  14. #34
    Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Postime
    678
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    10
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
    edhe nje lajm Une dhe Reni kemi ndrruar fotot sot kam fituar pike Repotacioni    hehhhehee

    cfar eshte pik reputacioni ?

  15. #35
    Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Postime
    678
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    10
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
    Verteton dhe faktin se pamja fizike nuk eshte gjithēka HAHA!!!
    Edhe mua me ben shum pershtypje !!!!! ne nje klase qe kame qene , nga 21 veta 5 vajza kishin hequr femin edhe ishim posht moshes 17 vjece !!!! cfar tmerri , & akoma skan ven mend ...... me te njejten menyre jetojne akoma :/

  16. #36
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Hyrjet Blog
    5
    Reputacioni
    19
    reputacionet jan piket qe ti i shton dikujt , nese te pelqen postimi i tij


    tek ai rrethi i zi eshte vendi ku ti shton reputacionet

  17. #37
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    31
    Gjenden fosilet e nje MOSTRE Detare qe hante balena:
    Presidenti Rusis Dmitri Medvedev duke vizituar kete monument te ēuditshem kushtuar 1 shkolle.


  18. #38
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    31
    Gjenden fosilet e nje MOSTRE Detare qe hante balena:
    Presidenti Rusis Dmitri Medvedev duke vizituar kete monument te ēuditshem kushtuar 1 shkolle.


  19. #39
    Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
    Anėtarėsimi
    May 2009
    Vendndodhja
    Diku ketej rrotull
    Postime
    8,677
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    24
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    reputacionet jan piket qe ti i shton dikujt , nese te pelqen postimi i tij


    tek ai rrethi i zi eshte vendi ku ti shton reputacionet
    AHahha pas Cmendi 2 ekspert te infomatikes ,pasi aktivizoj nje antivirus thjesht duke kaluar ,pasi hodhi ne er nje kompjuter duke shtypur F13 ne tastjer , Me ne fund labja paska mesuar si ti bej foto ekranit bravoo !!!

    Qenke ber tu ber artikkull tek portali !

  20. #40
    Postues Nderi 45% Maska e ulkina
    Anėtarėsimi
    Oct 2010
    Vendndodhja
    fier albania
    Postime
    2,657
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
    AHahha pas Cmendi 2 ekspert te infomatikes ,pasi aktivizoj nje antivirus thjesht duke kaluar ,pasi hodhi ne er nje kompjuter duke shtypur F13 ne tastjer , Me ne fund labja paska mesuar si ti bej foto ekranit bravoo !!!

    Qenke ber tu ber artikkull tek portali !
    ouuu pse paska dhe F13 o.O ?????

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

  1. Dedikuar "shqiptarėve" tė Zvicrės (FOTO LAJM)
    Nga vaaldr1n nė forum Futbolli shqiptar
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 10-09-2012, 10:51 PM
  2. Hapet kafeneja pėr macet (FOTO LAJM)
    Nga olsii nė forum Kuriozitete
    Pėrgjigje: 11
    Postimi i Fundit: 09-05-2012, 04:19 PM
  3. Ushtarit i bie tė fikėt nga Kate Middleton (FOTO LAJM)
    Nga olsii nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 18-03-2012, 06:20 PM
  4. Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 23-02-2012, 01:30 PM
  5. Njerėzit qė jetojnė si … minj nė kafaze (foto lajm)
    Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 17-02-2012, 01:38 PM

Etiketat pėr kėtė Temė