A e keni daten 13 si diten pa fat?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  A e keni daten 13 si diten pa fat?

  Receta Gatimi

  Jeni supersticioze? Nuk e mbaj ment kush ma ka ngjit/fiksuar por, ēdo date 13 do me ndodhi ndonjegje e "keqe"!

  Po ju a ju ndodh e njejta gje! Nqs me po daten 13 apo me ndonje tjeter?

  13 nje nder numrat qe kohet e fundit urrej haha
  Mjer ata qe kane linduar me date 13!!!

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e mondi26
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  jo apsolutisht qe jo mgjs nuk besoj ne te tilla gjera sepse jane thjeshte gojedhena apo gjera te sajuara

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Te sajuara nga kush! Dhe per ēfare qellimi?

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e mondi26
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  te sajuara nga populli shqipetar apo nga paraardhesit tane mgjs sjam shume i sigurt por jam i sigurt qe eshte thjeshte nje gojedhene

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Jo doemos nga shqiptaret se ketej nr. 13 eshte ose mire ose keq fare , keshtu qe kur ka lloto qe bie ne premten dt. 13 dihet qe me shume se gjysma e
  Frances ka lujt ne lloto gjithashtu dhe une


  PEr tu pergj. temes nuk e kam numer tersi 13-ten.

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mima, po avionet e ke vene re qe nuk kan STOLA/VENDE me nr 13

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Mima, po avionet e ke vene re qe nuk kan STOLA/VENDE me nr 13

  Nuk e kam vene re fare, heren tjeter do shoh kastile

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shikoni cila kenge ishte Nr1 diten qe keni lindur!
  Nga EMAUS nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 29-09-2012, 12:56 PM
 2. Loje me daten e lindjes
  Nga PinkPrincess nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 28-02-2012, 08:27 PM
 3. Apple konfirmon datėn e leshimit tė iPad 2 - Fotot e para
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-02-2011, 09:59 PM
 4. Gezuar diten e veres!
  Nga artenis nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 01:53 PM
 5. [js]Shfaq daten e vizitave
  Nga Lirenti nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-11-2006, 12:49 AM

Etiketat pėr kėtė Temė