Video: Proēesi se si krijohen Mumjet!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  I Habitur Video: Proēesi se si krijohen Mumjet!

  Receta Gatimi

  Besoj se te gjithe i dime historite mbi mujet. Po si valle krijohen ato?

  Kjo video tregon se e krijonin nje Mumje:


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum interesaante kjo nuk ma merte mendja se behesh keshtu

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e drin ferataj
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  Prishtina
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  e vertet shum interesante

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-08-2011, 05:30 PM
 2. Bllokohet procesi i prodhimit tė pasaportave biometrike
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 31-01-2010, 09:38 PM
 3. Proēesi Fermentimit
  Nga EMAUS nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-07-2009, 12:01 PM
 4. Procesi i vdekjes
  Nga kuklla nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 27-02-2008, 09:43 PM

Etiketat pėr kėtė Temė